Lakier ochronny utwardzający Seche Vite 14ml

Utwardzający lakier ochronny 14 ml Zobacz większe

Seche

Żelowy lakier ochronny do manicure. Szybkoschnący. Specjalnie opracowana formuła przenika przez wszystkie warstwy manicure i błyskawicznie je wysusza, tworząc wytrzymałą warstwę ochronną o wysokim połysku. Sprawia, że manicure jest trwały, odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Pomalowane nim paznokcie zachwycają lustrzanym połyskiem. Nie żółknie. Do stosowania na jeszcze wilgotny lakier kolorowy.

Więcej szczegółów

19,99 zł

Więcej informacji

Szybkoschnący, żelowy lakier ochronny. Specjalnie opracowana formuła przenika przez wszystkie warstwy manikiuru i błyskawicznie je wysusza, tworząc wytrzymałą warstwę ochronną o wysokim połysku. Sprawia, że manikiur jest trwały, odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Pomalowane nim paznokcie zachwycają lustrzanym połyskiem. Nie żółknie.

Stosowanie: aplikować Seche Vite na jeszcze wilgotny lakier kolorowy. Należy uformować na końcu pędzelka dość dużą kroplę, a następnie rozprowadzić ją równomiernie na paznokciu, pamiętając o pomalowaniu końcówek. Nie dotykać pędzelkiem lakieru kolorowego, ponieważ mogą w ten sposób powstać prześwity. Uwaga! Nie stosuj Seche Vite na suchy lakier kolorowy, ani w celu odświeżenia manikiuru.

Inne produkty z tej kategorii