Baza pod cienie Perfect Touch 6,5 ml 01

Baza pod cienie Perfect Touch 6,5 ml 01 Zobacz większe

Karaja

Kremowa baza przygotowująca powiekę do makijażu oczu w kolorze kości słoniowej. Wzmacnia intensywność koloru i zwiększa przyczepności zarówno kremowych jak i sypkich cieni do powiek.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Kremowa baza przygotowująca powiekę do makijażu oczu w kolorze kości słoniowej. Wzmacnia intensywność koloru i zwiększa przyczepności zarówno kremowych jak i sypkich cieni do powiek. Baza utrwalająca Perfect Touch tworzy warstwę absorbującą sebum, ułatwiając w ten sposób aplikację cienia do powiek oraz zapewniająć jego trwałość przez cały dzień. Jej delikatny kolor kryje drobne niedoskonałości powiek i rozświetla oczy. Innowacyjna formuła zawiera specjalny proszek ryżowy który sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabista oraz cenną substancję aktywną na bazie kwasu hialuronowego która zapobiega powstawaniu zmarszczek.
Stosowanie: niewielką ilość produktu nanieść przed aplikacją cienia do powiek i równomiernie rozprowadzić na powiekach. Pozostawić przez moment do wyschnięcia. Jeśli używa się również podkładu, nałożyć bazę przed podkładem,
Kraj pochodzenia: Włochy.

Inne produkty z tej kategorii