Eco So Quick U.V. Gel różowy 3.5 g

Eco So Quick U.V. Gel różowy 3.5 g Zobacz większe

Star Nail

4207

Pink Eco So Quick U.V. Gel to elastyczny, średniogęsty żel o mleczno-różowym kolorze. Łatwy w pracy, przeznaczony głównie na naturalną płytkę. Może być użyty do krótkich (!) przedłużeń na tipsie lub formie (szablonie).

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

49,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Różowy Eco So Quick U.V. Gel to elastyczny, średniogęsty żel o mlecznym kolorze. Łatwy w pracy, przeznaczony głównie na naturalną płytkę. Może być użyty do krótkich (!) przedłużeń na tipsie lub formie (szablonie).
Eco So Quick U.V. Gel to nowa formuła żeli tzw. żele typu soak off. Usuwamy je bez piłowania, bez przegrzewania, bez uszkodzeń naturalnej płytki zaledwie w kilka minut – poprzez namoczenie w płynie Soak Off Solution.
Uwaga! Konieczne jest użycie bazy Soak Off Base jako pierwszą, podkładową warstwę. Aby paznokcie pięknie lśniły należy pokryć je utwardzaczem do lakieru Top Coat.
Jak usunąć żel z płytki? Wystarczy używając zmywacza do lakieru usunąć warstwę Top Coat'a; za pomocą pilnika delikatnie ścienić warstwę żelu, na koniec wykonać kilka ruchów w różnych kierunkach, aby ją osłabić; zamoczyć paznokcie w niewielkiej ilości płynu Soak Off Solution i delikatnie zeskrobać np. radełkiem rozmoczoną i popękaną już warstwę.

Inne produkty z tej kategorii