Żel średniogęsty biały Sugar White Gel 5g

Elarto

12387

Sugar White Gel to unikalny żel twardy o 100% kryjącej bieli, średniej gęstości, kremowej teksturze i doskonałej pigmentacji. Bardzo dobrze współpracuje z innymi żelami oraz hybrydami. Idealny jest do cieniowania, do zdobień sugar effect i one stroke, do tworzenia ornamentów i zdobień 3D oraz do stylizacji french. Ma wysoki stopień kontroli formowania. Posiada filtr UV chroniący przed żółknięciem.

Więcej szczegółów

25,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Śedniogęsty żel Sugar White Gel to unikalny żel twardy o 100% kryjącej bieli, kremowej i miękkiej teksturze oraz doskonałej pigmentacji. Jest mocny, odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie kruszy się. Łatwo się rozprowadza, lekko samopoziomuje się. Ma wysoki stopień kontroli formowania. Nie ściąga się i nie kurczy w lampie! Posiada filtr UV chroniący przed żółknięciem.
Sugar White Gel bardzo dobrze współpracuje z innymi żelami oraz hybrydami. Idealny jest do cieniowania, do zdobień sugar effect i one stroke, do tworzenia ornamentów i zdobień 3D oraz do stylizacji french - między warstwami budującego żelu lub bezpośrednio pod żel nabłyszczający GlassGo Finish Gel lub Top Elastic step 5, Top Elastic Matte 5, Lacogel Top 3. Pozostawia film dyspersyjny.
Żel utwardza się w lampie UV LED w zaledwie 30 sekund oraz w lampie UV 36W w 120 sekund.

Inne produkty z tej kategorii

 • Żel średniogęsty biały Extreme White 15g

  Elarto

  Żel śnieżnobiały, średniogęsty, mocno kryjący. Łatwo się rozprowadza nie pozostawiając smug.

  59,00 zł
 • Żel średniogęsty biały Extreme White 5g

  Elarto

  Żel śnieżnobiały Extreme White o średniej gęstości, mocno kryjący. Śmietankowy żel samopoziomujący. Łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug. Idealny do wykonania perfekcyjnej końcówki french. Doskonale sprawdzi się zarówno na tipsach, jak i na formie.

  21,00 zł
 • Żel rzadki biały Ultra White Gel Paint 5g

  Elarto

  Ultrabiały żel o rzadkiej konsystencji do stylizacji i zdobienia paznokci. Ma najwyższy poziom krycia dzięki mocnej pigmentacji. Produkt można łączyć ze zdobieniami żelami kolorowymi i hybrydami. Żel pozostawia warstwę dyspersyjną, więc do przemycia należy użyć płynu odtłuszczającego Celaner&Prep. Ultra White Gel Paint nie kurczy się i nie ściąga oraz...

  29,00 zł
 • Szpatułka do mieszania hybryd i żeli Nail Gel Tool

  Elarto

  Szpatułka Nail Gel Tool dedykowana do mieszania lakierożeli, lakierów i żeli hybrydowych, tradycyjnych żeli kolorowych oraz innych, posiadających ciężki pigment osiadający na dnie opakowania. Nieodzowna do systemu poly nail gel, acrygel oraz innych, gęstych past. Wykonana ze stali chirurgicznej. Łatwa do czyszczenia. Posiada końcówkę w kształcie łopatki,...

  14,99 zł