Efekt Chromu Chrome Effect Gwiezdny Pył (srebrny) nr 0

Obniżka! Efekt Chromu Chrome Effect Gwiezdny Pył (srebrny) nr 0 Zobacz większe

Pozostali

Chrome Effect Gwiezdny Pył w srebrnym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki uzyskamy zależy od koloru na który go nałożymy.

Więcej szczegółów

13,90 zł 15,00 zł -1,10 zł.

Ten produkt dostępny jest też w innych kolorach

Więcej informacji

Pyłek Efekt Chromu Gwiezdny Pył w srebrnym kolorze pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. Chrome Effect to niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Gwiezdny Pył jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej wizyty w salonie. Największą zaletą tej metody jest fakt, że może być ona stosowana na rozmaitych kolorach lakierów. Wówczas uzyskuje się zupełnie odmienny rezultat. To jaki efekt i odcień uzyskamy zależy od rodzaju proszku jaki wybierzemy i koloru na który go nałożymy. Każdy pyłek z każdym kolorem będzie wyglądał inaczej.

Efekt chromu, chrome effect, efekt lustra, multi chrome, metal manix, mirror powder, mirror effect, efekt aluminium – to najczęściej spotykane nazwy pyłku, dzięki któremu można wykonać lustrzane paznokcie czy paznokcie chromowane. Na czym polegają te metody? Dokładnie na tym samym, na zrobieniu manicure w taki sposób, aby wyglądał on jak idealnie gładka tafla lustra. Trend ten od jakiegoś czasu stał się bardzo popularny. Również polskie blogerki (np. Jessica Mercedes, Maffashion, Red Lipstick Monster) oszalały na jego punkcie!


Zastosowanie:

Na produkty (hybrydy, żele) pozostawiające warstwę dyspersyjną, np. lakier hybrydowy Lacogel:

 1. Na odpowiednio przygotowany paznokieć nakładamy Lacogel Base step 1 i utwardzamy (w lampie UV LED 48W przez 20 sekund lub w lampie UV 36W przez 120 sekund).

 2. Nakładamy dwie warstwy koloru Lacogel Color step 2 każdorazowo utwardzając jw.

 3. Nakładamy Lacogel Top step 3 lub Top Elastic step 5, lub suchy top GlassGo Flexi i utwardzamy jw.

 4. SUCHYM GAZIKIEM z włókniny delikatnie ściągamy nadmiar dyspersji. Gazik nie może pozostawiać żadnych kłaczków/pyłków ani nie może być nasączony, aby nie ściągnąć dyspersji w całości.

 5. W pozostałą, lekko klejącą warstwę wklepujemy pyłek Chrome Effect za pomocą aplikatora do pyłków.

 6. Następnie również SUCHYM GAZIKIEM dokładnie rozcieramy pyłek na paznokciu (ważne aby aplikowanego pyłku nie dotykać palcami!).

 7. W celu zabezpieczenia zdobienia nakładamy Lacogel Top step 3 - utwardzamy jw.

 8. Jako wykończenie stylizacji nakładamy Lacogel Top step 3 lub Top Elastic step 5, lub suchy top GlassGo Flexi - utwardzamy jw. i przemywamy płynem odtłuszczającym Cleaner&Prep.

 9. Ciesz się niesamowitym Efektem Chromu na paznokciach!;-)Na produkty (hybrydy, żele) nie pozostawiające warstwy dyspersyjnej, np. żel Extreme Color:

 1. Na odpowiednio przygotowany paznokieć nakładamy cienką warstwę żelu Extreme Color i utwardzamy (w lampie UV LED 48W przez 30 sekund lub w lampie UV 36W przez 120 sekund).

 2. Następnie nakładamy drugą cienką warstwę żelu Extreme Color i utwardzamy mniej więcej POŁOWĘ zalecanego czasu (w lampie UV LED 48W przez ok. 15 sekund lub w lampie UV 36W przez ok. 60 sekund).

 3. W jeszcze delikatnie mokrą/lepką warstwę wklepujemy pyłek Chrome Effect za pomocą aplikatora do pyłków.

 4. SUCHYM GAZIKIEM z włókniny (nie wacikiem!) dokładnie rozcieramy pyłek na paznokciu (ważne aby aplikowanego pyłku nie dotykać palcami!).

 5. W celu zabezpieczenia zdobienia nakładamy Lacogel Top step 3 - utwardzamy jw.

 6. Jako wykończenie stylizacji nakładamy Lacogel Top step 3 lub Top Elastic step 5, lub suchy top GlassGo Flexi - utwardzamy jw. i przemywamy płynem odtłuszczającym Cleaner&Prep.

 7. Ciesz się niesamowitym Efektem Chromu na paznokciach!;-)
Efekt Chromu Chrome Effect pięknie prezentuje się na czarnym Lacogel Hybrid Nail Color nr 431 lub czarnym Extreme Color Gel nr 224.

Stylizacja Effect Chrome to przepięknie mieniące się paznokcie z efektem lustrzanego blasku!

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Afrykański Zmierzch w fioletowym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały, bez problemu utrzyma się na paznokciach do kolejnej odnowy. Efekt jaki...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Poranek w Amazonii w zielonym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Noc Kairu w niebieskim kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki uzyskamy...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Zorza Polarna w turkusowym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Złoto Inków w złotym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki uzyskamy...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Amethyst w fioletowym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki uzyskamy...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Sapphire w niebieskim kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki uzyskamy...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Silver de Luxe w srebrnym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt metalicznej tafli. Można go aplikować na różne kolory i w ten sposób uzyskiwać różne efekty. Na paznokciach tworzy piękną poświatę. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy.

  18,90 zł
 • Producent: Pozostali

  Magiczny pyłek Chrome Effect Ivory w nieoczywistym kolorze srebrno-beżowym, muśnięty nutą złota. Półtransparentny, pozwala uzyskać metaliczny efekt na paznokciach. W zależności od koloru na jaki go nałożymy stworzy piękną, wyjątkową poświatę. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały, utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Najlepiej...

  18,90 zł