Cień do powiek Aquacolor Gemstones 01 (Lapis Lazuli)

Cień do powiek Aquacolor 01 (Lapis Lazuli) Zobacz większe

Karaja

Aquacolor nr 01 w kolorze Lapis Lazuli z kolekcji Gemstones to akwarelowy cień do powiek wet&dry z efektem połysku w kosmicznym stylu. Dzięki swojej konsystencji bardzo łatwo się nakłada, dokładnie pokrywa całą powiekę. Odważny, intensywny, oryginalny, na powiekach tworzy prawdziwy metaliczny efekt. Cienie z kolekcji Gemstones to połączenie metalicznego połysku z intensywnością czarnego pigmentu.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Akwarelowy cień do powiek Aquacolor nr 01 w kolorze Lapis Lazuli z efektem połysku w kosmicznym stylu. Tworzy na powiekach prawdziwie metaliczny efekt. Odważny, intensywny, oryginalny!

Gemstones to kolekcja cieni do powiek z kultowej serii Aquacolor, które łączą w sobie metaliczny połysk z intensywnością czystego, czarnego pigmentu. Gemstones to połączenie metalicznego połysku z intensywnością czarnego pigmentu - efekt na powiekach to prawdziwy kosmos! Trzy metaliczne odcienie nadają się idealnie do stosowania na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. Dzięki swojej konsystencji bardzo łatwo się nakładają, a aplikowane na mokro zwiększają opalizujący efekt. Dokładnie pokrywają całą powiekę.

Produkt testowany dermatologicznie.
Kraj pochodzenia: Włochy.

Inne produkty z tej kategorii