Utrwalacz czarny do rzęs przedłużanych Black Diamond 7ml

Utrwalacz czarny do rzęs przedłużanych Black Diamond 7ml Zobacz większe

Secret Lashes

Utrwalacz Black Diamond w czarnym kolorze, o beztłuszczowej formule, wzmacnia wiązanie kleju, usuwa z rzęs tłuszcz i zabrudzenia. Przeznaczony do odpowiedniego utrwalenia przedłużonych rzęs syntetycznych i jedwabnych. Nadaje im błysk, kształt oraz odpowiedni kierunek. Jego formuła nie zawiera rozpuszczalników, glikolu, węglanów. Przeznaczony do stosowania w gabinecie lub w domu przez klientkę.

Więcej szczegółów

59,00 zł

Więcej informacji

Utrwalacz Black Diamond przeznaczony jest do odpowiedniego utrwalenia uprzednio przedłużonych rzęs syntetycznych oraz jedwabnych. Nadaje im błysk, kształt oraz odpowiedni kierunek. Jego specjalna formuła nie zawiera rozpuszczalników, glikolu ani węglanów - składników, które niszczą klej stosowany podczas przedłużania rzęs. Utrwalacz w kolorze czarnym, o beztłuszczowej formule, wzmacnia wiązanie kleju, usuwa z rzęs tłuszcz i zabrudzenia. Wydłuża czas utrzymywania się przedłużonych rzęs. Produkt bardzo wydajny - niewielka ilość preparatu starcza na bardzo długo. Utrwalacz Black Diamond przeznaczony jest do stosowania w gabinecie kosmetycznym lub w domu przez klientkę.

Inne produkty z tej kategorii

  • Producent: Refectocil

    Beztłuszczowy preparat do demakijażu oczu. Delikatnie usuwa makijaż z powiek przed koloryzacją brwi i rzęs. Nie natłuszcza skóry. Ze względu na swoje właściwości polecany również do oczyszczenia skóry przed zabiegiem przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1 oraz metod objętościowych i Russian Style.

    19,50 zł
  • Producent: Rejuville

    Rewitalizer do rzęs Eyelash Revitalizer gwarantuje skuteczną odbudowę i upiększenie rzęs. Został stworzony aby uzyskać efekt dłuższych, grubszych i ciemniejszych rzęs. Skomponowany na bazie wyjątkowo skutecznego kompleksu ziołowego. Zawiera wyciągi z żeń-szenia, miłorzębu japońskiego, polygonum, olejek dzięgielowy, witaminy oraz liczne składniki odżywcze.