Paski do ciała na rolce 100 m

Paski do ciała na rolce 100 m Zobacz większe

Pozostali

Mocne, wytrzymałe, fizelinowe paski używane przy depilacji woskiem. Posiadają perforację co ok. 20 cm.
Szerokość: 7 cm. Ekonomiczne opakowanie.

Więcej szczegółów

65,00 zł

Więcej informacji

Mocne, wytrzymałe, fizelinowe paski używane przy depilacji woskiem. Posiadają perforację co ok. 20 cm.
Szerokość: 7 cm. Ekonomiczne opakowanie.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Depileve

  Bezpaskowy wosk Monoi de Tahiti w puszce o pojemności 800 g. Elastyczny, o niskiej temperaturze topnienia i właściwościach ochronnych. Łagodny i skuteczny. Opracowany i przeznaczony do depilacji obszarów najbardziej wrażliwych.

  66,00 zł
 • Producent: Starpil

  Naturalny wosk tradycyjny, twardy, bezpaskowy. Uniwersalny i bardzo wydajny. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Wosk twardy powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Temperatura wosku podczas aplikacji powoduje otwarcie porów skóry umożliwiając usunięcie nawet najtrudniejszych włosów.

  60,00 zł
 • Producent: Depileve

  Wosk naturalny we wkładzie 100 g, bez aplikatora. Płynna konsystencja wosku umożliwia rozprowadzanie go cienką warstwą. Idealny do depilacji dużych obszarów ciała np. nogi, uda, plecy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Bezzapachowy. Żywica sosny poprawia przyczepność wosku do włosów. Olejek rycynowy łagodzi podrażnienia skóry, uelastycznia.

  7,50 zł
 • Producent: Depileve

  Wosk Intimate z gatunku Film Wax, w puszce o pojemności 400 g. Bezpaskowy, opracowany specjalnie do depilacji bikini. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni, nawilża i regeneruje skórę oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym. Wosk Intimate jest woskiem szybkoschnącym!

  42,00 zł
 • Producent: Starpil

  Zielony wosk tradycyjny, twardy, bezpaskowy. Uniwersalny, bardzo wydajny, wyjątkowo elastyczny. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Wosk twardy powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Temperatura wosku podczas aplikacji powoduje otwarcie porów skóry umożliwiając usunięcie nawet najtrudniejszych włosów.

  53,00 zł
 • Producent: Depileve

  Perłowy wosk w puszce o pojemności 800 g, z dwutlenkiem tytanu i miki, która wykazuje właściwości uspakajające i ochronne dla skóry. Idealny do depilacji delikatnych obszarów twarzy i ciała. Rekomendowany do skóry suchej i twardego owłosienia. Mika (perłowy puder) zwiększa przyczepność wosku.Wosk należy rozgrzać do temperatury ok. 38 stopni C.

  60,00 zł
 • Producent: Starpil

  Azulenowy wosk tradycyjny, twardy, bezpaskowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Posiada właściwości łagodzące i przeciwzapalne. Wosk twardy powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Temperatura wosku podczas aplikacji powoduje otwarcie porów skóry umożliwiając usunięcie nawet najtrudniejszych włosów.

  53,00 zł
 • Producent: Depileve

  Wosk perłowy we wkładzie 100 g, bez aplikatora. Przeznaczony do depilacji delikatnych obszarów twarzy i ciała. Rekomendowany do skóry suchej i twardego owłosienia. Wosk z dwutlenkiem tytanu i miki, która wykazuje właściwości uspakajające i ochronne dla skóry. Mika (perłowy puder) zwiększa przyczepność wosku.

  7,50 zł
 • Producent: Depileve

  Bezpaskowy wosk Monoi de Tahiti w puszce o pojemności 400 g. Elastyczny, o niskiej temperaturze topnienia i właściwościach ochronnych. Łagodny i skuteczny. Opracowany i przeznaczony do depilacji obszarów najbardziej wrażliwych.

  44,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Podgrzewacz na puszki różnej wielkości (350-500g) z pokrywką zabezpieczającą przed zabrudzeniami wraz z dodatkowym pojemnikiem aluminiowym do podgrzewania wosku twardego.

  79,00 zł 129,00 zł
 • Producent: Starpil

  Wosk kość słoniowa, tradycyjny, twardy, bezpaskowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Działa łagodząco na podrażnioną skórę. Wosk twardy powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Temperatura wosku podczas aplikacji powoduje otwarcie porów skóry umożliwiając usunięcie nawet najtrudniejszych włosów.

  60,00 zł
 • Producent: Starpil

  Podgrzewacz do wosku na wkłady 100g / 110g. W zestawie stabilna baza oraz trzy podgrzewacze - każdy o mocy 22W. Na każdym podgrzewaczy znajdują się lampki sygnalizujące podgrzewanie wosku. Urządzenie posiada włącznik centralny. Wykonane zostało z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia plastiku w białym kolorze, z różowymi wykończeniami.

  285,00 zł
 • Producent: Starpil

  Naturalny wosk miękki w puszce o pojemności 500 ml. Przezroczysty, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Stanowi wyjątkową kombinację żywicy sosnowej, stworzoną w celu zapewnienia efektywnego usuwania owłosienia.

  42,00 zł
 • Producent: Starpil

  Naturalny wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Przezroczysty, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Stanowi wyjątkową kombinację żywicy sosnowej, stworzoną w celu zapewnienia efektywnego usuwania owłosienia.

  53,00 zł
 • Producent: Starpil

  Winny wosk tradycyjny, twardy, bezpaskowy. Rekomendowany do depilacji zmęczonych nóg. Posiada właściwości przeciwstarzeniowe. Wosk twardy powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Temperatura wosku podczas aplikacji powoduje otwarcie porów skóry umożliwiając usunięcie nawet najtrudniejszych włosów.

  60,00 zł
 • Producent: Starpil

  Złoty wosk miękki w puszce o pojemności 500 ml. Wosk miękki, perłowy, tytanowy, bezparafinowy. Rekomendowany do skóry bardzo wrażliwej i naczyniowej. Zawiera drobinki złota, silnie nawilża skórę. Bardzo dobrze przylega do powierzchni włosów ułatwiając depilację. 

  42,00 zł
 • Producent: Starpil

  Arganowy wosk tradycyjny, twardy, bezpaskowy. Ze względu na zawartość olejku arganowego, przeznaczony jest dla skór wrażliwych, z tendencją do łuszczenia się. Wosk twardy powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Temperatura wosku podczas aplikacji powoduje otwarcie porów skóry umożliwiając usunięcie nawet...

  60,00 zł
 • Producent: Starpil

  Złoty wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Wosk miękki, perłowy, tytanowy, bezparafinowy. Rekomendowany do skóry bardzo wrażliwej i naczyniowej. Zawiera drobinki złota, silnie nawilża skórę. Bardzo dobrze przylega do powierzchni włosów ułatwiając depilację.

  53,00 zł
 • Producent: Starpil

  Wosk cappuccino, tradycyjny, twardy, bezpaskowy. Kremowy, ultra delikatny i nawilżający. Przeznaczony dla skóry wrażliwej i suchej. Delikatnie pachnie kawą cappuccino. Wosk twardy powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Temperatura wosku podczas aplikacji powoduje otwarcie porów skóry umożliwiając usunięcie nawet...

  60,00 zł
 • Producent: Depileve

  Różany wosk NG cechuje łatwa aplikacja oraz działanie łagodzące. Odpowiedni dla delikatnej i wrażliwej skóry z mocnym owłosieniem. Dzięki wyciągowi z płatków róży ma właściwości wzmacniające i antyseptyczne. Zawiera dwutlenek tytanu, który ma działanie uspakajające.

  7,50 zł
 • Producent: Starpil

  Wosk cotton, tradycyjny, twardy, bezpaskowy. Delikatny, w kolorze wanilii, o delikatnym i słodkim zapachu. Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. Wosk twardy powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Temperatura wosku podczas aplikacji powoduje otwarcie porów skóry umożliwiając usunięcie nawet najtrudniejszych włosów.

  60,00 zł
 • Producent: Starpil

  Algowy wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Wosk miękki, tytanowy. Rekomendowany dla każdego rodzaju skóry. Silny wosk, usuwający wraz z cebulkami nawet najbardziej oporne włoski. Szczególnie polecany do depilacji mężczyzn.

  53,00 zł
 • Producent: Starpil

  Niebieski wosk tradycyjny, azulenowy, w postaci granulek. Twardy, bezpaskowy, powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Posiada właściwości łagodzące i przeciwzapalne. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry.

  49,00 zł
 • Producent: Depileve

  Chłodzący żel zalecany szczególnie na ciepłe dni. Zamyka rozszerzone po depilacji pory skóry. W swoim składzie zawiera olejek z drzewa herbacianego, który rewitalizuje, nawilża i koi skórę oraz wyciąg z orzecha laskowego, który świetnie łagodzi jej podrażnienia. Żel rekomendowany jest do każdego rodzaju skóry. Koi również skórę wrażliwą i delikatną.

  44,00 zł
 • Producent: Starpil

  Azulenowy wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Wosk miękki, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Posiada właściwości łagodzące i przeciwzapalne.

  53,00 zł
 • Producent: Starpil

  Czekoladowy wosk tradycyjny Choco w postaci granulek. Twardy, bezpaskowy, powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Posiada właściwości przeciwstarzeniowe. Rekomendowany do zmęczonej skóry.

  49,00 zł
 • Producent: Starpil

  Oczyszczający żel stosowany przed depilacją. Odświeża i odtłuszcza skórę zwiększając przyczepność wosku. Dzięki zawartości ekstraktów z rozmarynu i drzewa herbacianego wykazuje właściwości antybakteryjne i antyseptyczne. Obecny w składzie alfa-bisabobol skutecznie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia chroniąc nawet wrażliwą skórę przed podrażnieniami.

  42,00 zł
 • Producent: Depileve

  Naturalny wosk NG o specjalnej fakturze i bardzo dobrej przyczepności. Przeznaczony jest do każdego typu skóry. Idealny do dekoracji dużych powierzchni ciała np. nóg, ud, pleców. Pozwala na stosowanie bardzo cienkich warstw. Aby uniknąć podrażnień, w swoim składzie nie zawiera perfum i aromatyzowanych ekstraktów.

  7,50 zł
 • Producent: Starpil

  Wosk miękki, kremowy, tytanowy.

  29,00 zł 42,00 zł
 • Producent: Starpil

  Zielony wosk tradycyjny Vegetal w postaci granulek. Twardy, bezpaskowy, powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Uniwersalny, rekomendowany do wszystkich typów skór.

  49,00 zł