Pędzel ekskluzywny do akrylu nr 2

Ekskluzywny pędzel do akrylu nr 2 Zobacz większe

Elarto

4901

Pędzel płaski nr 2 zakończony w szpic tzw. "koci język". Wersja ekskluzywna, z metalową skuwką w niebieskim kolorze, która chroni włosie przed zniszczeniem. Głównie przeznaczony do budowania paznokci, ale może być również wykorzystany do wykonywania zdobień kolorowym akrylem. Pędzelek wykonany z włosia naturalnego.

Więcej szczegółów

25,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Pędzelek do akrylu numer 2, płaski, zakończony w szpic (koci język). Wersja ekskluzywna, z metalową skuwką w niebieskim kolorze, która chroni włosie przed zniszczeniem i ułatwia bezpieczny transport osobom często przemieszczającym się. Pędzel głównie przeznaczony do budowania paznokci, ale może być również wykorzystany do wykonywania zdobień kolorowym akrylem. Wykonany z włosia naturalnego.

Inne produkty z tej kategorii

  • Pędzel do żelu i akrylu E06 602 Kolinsky nr 2 koci język

    Elarto

    Pędzel z ukształtowanym szpicem tzw. "koci język". Idealny do bardzo precyzyjnych zdobień żelowych oraz przestrzennych akrylowych. Jego specjalnie selekcjonowane, 100% naturalne, oryginalne, czyste, sprężyste włosie czerwonej kuny, pozwoli stworzyć perfekcyjne akrylowe kwiaty oraz inne wzory wymagające dużej precyzji. Pędzelek z akrylową rączką zakończoną...

    30,00 zł