Sól odświeżająca do stóp potliwych Fresh Lime 650g

Sól odświeżająca do stóp potliwych Fresh Lime 650g Zobacz większe

Apis

9335

Sól odświeżająca z trawą cytrynową, miętą i minerałami z Morza Martwego z linii Fresh Lime terApis polecana jest dla każdego rodzaju skóry stóp, a w szczególności do stóp potliwych. Odświeżająco-pielęgnująca sól do kąpieli stóp skutecznie redukuje wydzielanie potu, zmiękcza naskórek, pozostawia przyjemne uczucie świeżości.

Więcej szczegółów

32,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Odświeżająco-pielęgnująca sól do kąpieli stóp z ekstraktem z trawy cytrynowej, mięty i minerałami z Morza Martwego. Polecana dla każdego rodzaju skóry stóp, a w szczególności do stóp potliwych. Skutecznie redukuje wydzielanie potu, zmiękcza naskórek, pozostawia przyjemne uczucie świeżości.

Składniki aktywne:

  • minerały z Morza Martwego - cechują się właściwościami głębokiego wnikania w pory skóry i oczyszczania ich, stymulują metabolizm komórkowy, aktywizują naturalne funkcje skóry i wspomagają jej zdolność do wydalania substancji toksycznych. Działają na skórę łagodząco, wzmacniają ją, rewitalizują, poprawiają dynamikę krążenia podskórnego, dzięki temu skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona;
  • ekstrakt z trawy cytrynowej - relaksuje, wygładza, oczyszcza i odświeża;
  • ekstrakt z mięty - posiada właściwości antyseptyczne. Doskonale odświeża i zapewnia przyjemne uczucie orzeźwienia.

Inne produkty z tej kategorii