Olejek do kąpieli stóp i całego ciała Soft Feet Pflegebad 200ml

Olejek do kąpieli stóp i całego ciała Soft Feet Pflegebad 200ml Zobacz większe

Gehwol

Olejek do kąpieli Soft Feet Pflegebad polecany jest dla każdego rodzaju skóry, ze szczególnym uwzględnieniem skóry suchej i wrażliwej. Zawarte w preparacie nawilżające i ujędrniające składniki sprawiają, że skóra staje się przyjemnie gładka i elastyczna. Olejek migdałowy, wanilia, witamina E, olejek z awokado i olejek rycynowy zapewniają ochronę naturalnej flory bakteryjnej.

Więcej szczegółów

41,82 zł

Więcej informacji

Formuła olejku Soft Feet Pflegebad została opracowana w trosce o wrażliwą, przesuszoną skórę stóp i całego ciała. Zawarte w preparacie nawilżające i ujędrniające składniki sprawiają, że skóra staje się przyjemnie gładka i elastyczna. Olejek polecany jest dla każdego rodzaju skóry, ze szczególnym uwzględnieniem skóry suchej i wrażliwej. Już po pierwszej kąpieli skóra staje się niezwykle miękka i nawilżona. Zawarte w olejku składniki aktywne zapewniają ochronę naturalnej flory bakteryjnej. Preparat zawiera olejek migdałowy, wanilię, witaminę E, olejek z awokado i olejek rycynowy.

Stosowanie: jedną miarkę olejku wlać do 3-4 litrów ciepłej wody. Włożyć stopy na 10-15 minut. Po dokładnym wysuszeniu zastosować krem właściwy do rodzaju skóry.

Składniki: olejek migdałowy, ekstrakt z wanilii, witamina E, olejek z awokado, olej rycynowy.

Inne produkty z tej kategorii