Pędzle do makijażu -20%

Obniżka! Pędzle do makijażu -20% Zobacz większe

Elarto

Wszystkie pędzle Elarto do makijażu w niższej cenie! Aż - 20%, m.in.:

pędzle do kresek, cieni, henny, pudru, różu itp.

już od 8,00 zł

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Elarto

  Duży pędzel do nakładania pudru, bronzera, fixera, rozświetlacza na twarz, szyję oraz dekolt. Okrągły, wykonany z wysokiej jakości naturalnego włosia koziego. Pędzel bardzo elegancki, włosie miękkie, aksamitne w dotyku, ułożone owalnie. Idealny do aplikacji pudru na większe powierzchnie.

  36,00 zł 45,00 zł
 • Producent: Elarto

  Pędzel do aplikacji różu. Specjalne, skośne ułożenie włosia idealnie sprawdza się podczas nakładania różu oraz tworzenia miękkich przejść. Pędzel wykonany z wysokiej jakości naturalnego włosia koziego. 

  28,80 zł 36,00 zł
 • Producent: Elarto

  Pędzelek do aplikowania cieni na powiekę nr 10. Płaski, z włosiem ułożonym owalnie, wykonany z miękkiego włosia pony (włosie naturalne). Rozmiar 10 - idealny do aplikacji cieni, modelowania, rozcierania "przejść" między kolorami na powiece (blendowania).

  15,20 zł 19,00 zł
 • Producent: Elarto

  Pędzelek do aplikowania cieni na powiekę nr 8. Płaski, z włosiem ułożonym owalnie. Wykonany ze sprężystego, miękkiego, czystego włosia czerwonej kuny (włosie naturalne najwyższej jakości). Rozmiar 8 - idealny do aplikacji cieni, zwłaszcza do aplikowania cienia bazowego na górną powiekę ruchomą.

  28,00 zł 35,00 zł
 • Producent: Elarto

  Płaski pędzelek z prosto zakończonym włosiem. Służy do nakładania henny na brwi oraz rzęsy. Idealny również do malowania brwi cieniem oraz rozcierania kreski na powiece. Pędzel wykonany z naturalnego i sprężystego włosia.

  8,00 zł 10,00 zł