Pędzel owalny do aplikowania cieni E06 885 Make Up Brush nr 10

Obniżka! Owalny pędzel E06 885 do aplikowania cieni Make Up Brush nr 10 Zobacz większe

Elarto

Pędzelek do aplikowania cieni na powiekę nr 10. Płaski, z włosiem ułożonym owalnie, wykonany z miękkiego włosia pony (włosie naturalne). Rozmiar 10 - idealny do aplikacji cieni, modelowania, rozcierania "przejść" między kolorami na powiece (blendowania).

Więcej szczegółów

15,20 zł 19,00 zł -3,80 zł.

Więcej informacji

Pędzel kosmetyczny nr 10 z włosiem ułożonym owalnie. Wykonany z miękkiego włosia pony (włosie naturalne). Idealny do aplikacji cieni, modelowania i rozcierania "przejść" między kolorami na powiece.
Długość włosia: 11,5 mm.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Elarto

  Duży pędzel do nakładania pudru, bronzera, fixera, rozświetlacza na twarz, szyję oraz dekolt. Okrągły, wykonany z wysokiej jakości naturalnego włosia koziego. Pędzel bardzo elegancki, włosie miękkie, aksamitne w dotyku, ułożone owalnie. Idealny do aplikacji pudru na większe powierzchnie.

  36,00 zł 45,00 zł
 • Producent: Elarto

  Pędzel do aplikacji różu. Specjalne, skośne ułożenie włosia idealnie sprawdza się podczas nakładania różu oraz tworzenia miękkich przejść. Pędzel wykonany z wysokiej jakości naturalnego włosia koziego. 

  28,80 zł 36,00 zł
 • Producent: Elarto

  Pędzelek do aplikowania cieni na powiekę nr 8. Płaski, z włosiem ułożonym owalnie. Wykonany ze sprężystego, miękkiego, czystego włosia czerwonej kuny (włosie naturalne najwyższej jakości). Rozmiar 8 - idealny do aplikacji cieni, zwłaszcza do aplikowania cienia bazowego na górną powiekę ruchomą.

  28,00 zł 35,00 zł
 • Producent: Elarto

  Płaski pędzelek z prosto zakończonym włosiem. Służy do nakładania henny na brwi oraz rzęsy. Idealny również do malowania brwi cieniem oraz rozcierania kreski na powiece. Pędzel wykonany z naturalnego i sprężystego włosia.

  8,00 zł 10,00 zł
 • Producent: Elarto

  Wszystkie pędzle Elarto do makijażu w niższej cenie! Aż - 20%, m.in.: pędzle do kresek, cieni, henny, pudru, różu itp.

  już od 8,00 zł