Pędzelek do zdobień E06 677 Kolinsky nr 00

Pędzelek do zdobień E06 677 Kolinsky nr 00 Zobacz większe

Elarto

Pędzelek o krótkim włosiu, sprężystym włosiu. Idealny do tworzenia stylizacji żelem kolorowym, farbką akrylową, paint gelem. Pozwala namalować precyzyjne, cienkie linie oraz detale zdobnicze. Niezbędny w nowoczesnym nail art - do tworzenia konturów pod sugar effect, biżu, pop art. Można wykonywać nim nie tylko linie, ale również skomplikowane wzory - portrety, pejzaże.

Więcej szczegółów

19,00 zł

Więcej informacji

Najcieńszy pędzel w ofercie narzędzi do zdobień, o krótkim włosiu z drewnianą, profilowaną rączką. Wszechstronne narzędzie każdego, nawet najbardziej wymagającego stylisty. Idealny do każdej techniki zdobienia: żel kolorowy, farbka akrylowa, paint gel. Pozwala namalować precyzyjne, cienkie linie oraz detale zdobnicze. Niezbędny w nowoczesnym nail art - do tworzenia konturów pod sugar effect, biżu, pop art. Można wykonywać nim nie tylko linie, ale również skomplikowane wzory - portrety, pejzaże. Wykonany z najwyższej jakości, naturalnego włosia, które charakteryzuje się dużą sprężystością. Włosie nie mierzwi się i jest spójne!

Inne produkty z tej kategorii

  • Producent: Elarto

    Pędzelek do zdobień o cienkim włosiu średniej długości, z drewnianą rączką. Wykonany z najwyższej jakości, naturalnego, czystego włosia czerwonej kuny, które charakteryzuje się dużą sprężystością. Pędzel idealny do "przeciągnięć" na hybrydzie, żelu, mokrym lakierze, do malowania precyzyjnych linii i wzorów farbami akrylowymi. Długość włosia amortyzuje...

    19,00 zł
  • Producent: Elarto

    Płaski pędzel z wygodną w użyciu, drewnianą rączką. Umożliwia cieniowanie, wypełnianie i mieszanie kolorów. Używany głównie do zdobień farbami akrylowymi lub do nakładania brokatu. Idealny do tworzenia faktury, tła czy łączenia kolorów. Wykonany z włosia Toray (najwyższej jakości włosie nylonowe).

    19,00 zł