Frezarka b-on-foot Air z pochłaniaczem pyłu i smartfonem (róż)

Frezarka do pedicure b-on-foot Air z pochłaniaczem i smartfonem Zobacz większe

Bahner GmbH

21104

Różowo-biała frezarka b-on-foot Air z technologią odsysania pyłu, głosowo lub dotykowo sterowana smartfonem TP-Link Neffos C9s, z wbudowanymi głośnikami i osobistym asystentem językowym. Płynna regulacja obrotów w zakresie 3 000-42 000 rpm, z możliwością zmiany kierunku. Lekki i cichy mikrosilnik z oświetleniem LED generuje mniej ciepła i prawie się nie zużywa! Samozaciskowe mocowanie frezów.

Więcej szczegółów

7 600,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Ciekawy design frezarki b-on-foot Air oparty na prostych formach i kontrastach - radośnie różowy kolor obudowy połączony z białymi wykończeniami, nadaje urządzeniu ponadczasowego charakteru. Profesjonalna frezarka kosmetyczna b-on-foot Air łączy wysoką wydajność frezowania z efektywną technologią odsysania powstałego pyłu do jednorazowego worka. Przeznaczona jest do wykonywania pielęgnacyjnych i specjalistycznych zabiegów stóp, podologii, pedicure i manicure oraz pielęgnacji paznokci. Frezarka sterowana smartfonem, z wbudowanymi głośnikami oraz osobistym asystentem językowym, posiada pochłaniacz pyłu z płynną regulacją intensywności odsysania do jednorazowego worka (regulacja stopnia pochłaniania do 150 litrów na minutę). Frezarka b-on-foot Air charakteryzuje się płynną regulacją obrotów w zakresie od 3 000 do 42 000 rpm (obrotów na minutę), z możliwością zmiany kierunku obracania się frezu w prawą lub lewą stronę (odpowiednio dla osób prawo- i leworęcznych). Elastyczny przewód łączący ergonomiczną rączkę z urządzeniem, zapewnia około 1,6 metra swobody ruchu. Lekki i cichy mikrosilnik z dodatkowym oświetleniem LED, generuje mniej ciepła i prawie się nie zużywa! Jest bardzo prosty w obsłudze. Ze względu na samozaciskowy sposób mocowania frezów bez konieczności dodatkowego obracania rączki, ich wymiana trwa kilka sekund – wystarczy wsunąć frez do główki rękojeści, a jego trzonek zostanie automatycznie zaciśnięty. Dopuszczalna średnica trzpienia mocującego używanych frezów to 2,35 mm, czyli standard na rynku UE. Biało-różowa frezarka b-on-foot Air komunikuje się ze smartfonem TP-Link Neffos C9A za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Technologia ta pozwala na wyjęcie smartfona z wyznaczonej stacji dokującej na urządzeniu i umieszczenie go w miejscu ułatwiającym pracę. Specjalnie opracowana aplikacja do intuicyjnej obsługi wielofunkcyjnej jest dostępna w sklepie Google Play Store i Apple App Store. Dzięki cyfrowemu asystentowi głosowemu Bonnie ustawienia frezarki można sterować głosem. Alternatywnie, wszystkie funkcje urządzenia można kontrolować dotykowo na ekranie smartfona – nawet w rękawiczkach. Dwa wbudowane głośniki mogą być używane do odtwarzania relaksujących dźwięków z własnej biblioteki muzycznej lub wideo.

Urządzenie b-on-foot Air to nie tylko frezarka. Sprawdź co zawiera zestaw!

Kupując frezarkę b-on-foot Air, tak naprawdę kupujesz urządzenie frezująco-ssące b-on-foot Air wraz z rękojeścią (mikrosilnikiem) i kablem zasilającym, wielofunkcyjny smartfon TP-Link Neffos C9s wraz z ładowarką i ochronną osłonką, zapasowy worek na pył oraz mini pakiet serwisowy zawierający podstawowe narzędzia.

Parametry techniczne frezarki z pochłaniaczem pyłu b-on-foot Air:

 • zakres obrotów mikrosilnika: płynna regulacja od 3 000 do 42 000 obrotów na minutę;
 • możliwość zmiany obrotów: tak, możliwość zmiany na obroty prawe / lewe;
 • zakres mocy ssania: płynna regulacja do 150 litrów na minutę;
 • maksymalna głośność: 48 dB (bez hałasu otoczenia);
 • waga frezarki z rękojeścią: 1 800 g;
 • waga rękojeści: 146 g;
 • waga kabla zasilającego: 800 g;
 • wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 375 x 120 x 150 mm;
 • długość węża: 1600 mm;
 • sposób mocowania frezów: samozaciskowy;
 • średnica trzpienia narzędzi rotacyjnych: 2,35 mm (standard na rynku UE);
 • ilość głośników: 2;
 • napięcie: 100-240 V, 50-60 Hz;
 • dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski;
 • kolor obudowy: biało-różowy;
 • kraj pochodzenia: Niemcy.

Dlaczego rączka różowej frezarki b-on-foot Air jest tak wyjątkowa?

Ergonomiczna, lekka (146 g) rączka frezarki b-on-foot Air zawiera bezobsługowy mikrosilnik prądu stałego, komutowany bezszczotkowo, co w praktyce oznacza, że ma wyższą moc, generuje mniej ciepła i prawie się nie zużywa! Pracuje cicho i precyzyjnie w zakresie prędkości od 3 000 do 42 000 obr./min., zapewniając wysoką wydajność przy niskim wytwarzaniu ciepła. Prędkość można zmniejszać i zwiększać w krokach co 1 000 obr./min. Aktualna prędkość (rpm) wyświetlana jest w 5-cyfrowym zakresie prędkości, na ekranie smartfona. Kolejnym atutem rękojeści frezarki b-on-foot Air jest możliwość zmiany kierunku obracającego się bitu oraz kilkusekundowa wymiana frezów – wystarczy wsunąć trzonek frezu do główki rękojeści, a zostanie automatycznie zaciśnięty. Zaletą rączki jest również oświetlenie LED, znajdujące się na szczycie jej główki, którego ustawienia jasności można kontrolować. Po zmianie domyślnego ustawienia, preferowany poziom jasności zostanie zapisany i od tego momentu będzie używany w aplikacji.

Stwórz w gabinecie przyjemną atmosferę bez pyłu i kurzu, skoncentruj się w pełni na wykonywanych zabiegach

Biało-różowa frezarka do pedicure i manicure b-on-foot Air posiada pochłaniacz pyłu, potocznie nazywany odkurzaczem, z płynną regulacją intensywności odsysania do 150 litrów na minutę. Oznacza to, że powstały podczas frezowania pył, zasysany jest za pomocą systemu pochłaniającego do specjalnego worka, który trzeba regularnie wymieniać. Worek na pył jest jednorazowy i nie może być ponownie użyty po wyjęciu z frezarki. Istnieje możliwość sterowania funkcją odsysania (możliwość regulacji siły ssania). Zwiększenie lub zmniejszenie mocy następuje w krokach co 10%. Odsysanie można również wyłączyć.

Urządzenia cyfrowe w branży Wellness & Spa – stwórz w swoim gabinecie dobrą atmosferę do pielęgnacji dłoni i stóp!

Frezarka b-on-foot Air łączy wysoką wydajność frezowania z efektywną technologią odsysania. To jednak nie wszystko. Jej niezwykle ciekawy – choć prosty w formie – design, radosny, różowy kolor obudowy, sterowanie głosowe, obsługa dotykowa, wbudowane głośniki, które mogą być używane do odtwarzania relaksujących dźwięków z własnej biblioteki muzycznej lub wideo, to tylko część nowoczesnych rozwiązań, zastosowanych w urządzeniu. Frezarkę b-on-foot Air można obsługiwać tylko za pomocą aplikacji b-on-foot na smartfonie (wszystkie funkcje dostępne w urządzeniu można regulować za pomocą aplikacji). Przedni panel frezarki b-on-foot Air posiada więc tylko przycisk włączania / wyłączania urządzenia oraz stację dokującą do smartfona.

Inteligentny gabinet podologiczny, czyli frezarka obsługiwana z poziomu smartfona

Obecnie smartfon wykorzystywany jest już nie tylko do prowadzenia rozmów, czy korzystania z mediów społecznościowych, ale również do obsługi urządzeń. W inteligentnym domu pracę sprzętów kontroluje się za pomocą aplikacji, dzięki czemu smartfon zmienia się w centrum dowodzenia, ułatwiając sprawowanie codziennych obowiązków. Podążając za tym trendem, niemiecka firma Bahner Feinwerktechnik GmbH wykorzystała możliwości, jakie daje współczesna technika, tworząc frezarkę kosmetyczną b-on-foot Air sterowaną z poziomu smartfona. Znajdujący się w zestawie, nowoczesny smartfon TP-Link Neffos C9A komunikuje się z urządzeniem b-on-foot Air za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Technologia ta pozwala na wyjęcie smartfona z wyznaczonej stacji dokującej na urządzeniu i umieszczenie go w miejscu ułatwiającym pracę. Specjalnie opracowana aplikacja do intuicyjnej obsługi wielofunkcyjnej dostępna jest w sklepie Google Play Store i Apple App Store. Smartfona TP-Link Neffos C9A można także używać do ustawiania przypomnień, odbierania wiadomości oraz – po włożeniu karty micro SIM – do prowadzenia rozmów. Smartfon może również łączyć się z siecią Wi-Fi.

Sterowanie głosowe i obsługa dotykowa frezarki b-on-foot Air – nowa jakość i swoboda pracy

Potrzebujesz zmienić ilość obrotów? Przydałoby się więcej światła? A może trzeba zwiększyć moc zasysania pyłu do jednorazowego worka? Teraz nie będziesz musiała przerywać zabiegu, aby dopasować ustawienia frezarki do indywidualnych potrzeb! Wszystko dzięki możliwości sterowania frezarką b-on-foot Air za pomocą poleceń głosowych. Bonnie, czyli Twój cyfrowy asystent językowy, pozwala płynnie regulować prędkość i stopień pochłaniania kurzu za pomocą poleceń głosowych. Alternatywnie możesz również korzystać z wielofunkcyjnej obsługi urządzenia na smartfonie dołączonym do zestawu. Nawet w rękawiczkach możesz dotykowo kontrolować wszystkie funkcje frezarki – tak łatwo, jak jesteś do tego przyzwyczajona. Możesz także skorzystać z jednego z czterech wstępnych ustawień prędkości i mocy ssania lub zapisania własnych, preferowanych ustawień.

Frezarka do pedicure odtwarzająca muzykę? Tak, to możliwe!

Różowo-biała frezarka b-on-foot Air ma dwa wbudowane głośniki, które mogą być używane do odtwarzania muzyki z własnej biblioteki muzycznej lub wideo. Nie można odtwarzać muzyki za pomocą aplikacji b-on-foot. Do tego potrzebna jest osobna aplikacja muzyczna, którą można pobrać ze sklepu Google Play Store lub Apple App Store. Używaj dołączonego telefonu komórkowego i Bluetootha, by tworzyć indywidualne listy muzyczne i zaskakiwać klientów ulubionymi piosenkami! 

Frezarka b-on-foot Air receptą na udany zabieg pedicure i manicure!

Od 1997 roku rodzinna, niemiecka firma Bahner Feinwerktechnik GmbH opracowuje i produkuje profesjonalny sprzęt do pedicure i manicure, który doskonale sprawdza się na arenie międzynarodowej. Realizując swoją wizję, pod marką b-on-foot, stworzyła urządzenia kosmetyczne, w którym zrównoważona technologia połączona jest z innowacyjnym sterowaniem głosowym i dotykowym. Dzięki bezdotykowej obsłudze, muzyce, która może towarzyszyć w trakcie wykonywanych zabiegów, świeżym, nowoczesnym designie urządzenia oraz rozwiązaniach, o których wcześniej można było tylko pomarzyć, frezarka b-on-foot Air zapewnia większy komfort podczas pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp – zarówno dla klienta, jak i osoby wykonującej zabieg. Dzięki niewielkiej wadze mikrosilnika, jasnemu oświetleniu LED i skutecznej technologii pochłaniania pyłu, zoptymalizujesz czas pracy, a Twoje stanowisko będzie zdrowe i wolne od pyłu. Każdy zabieg z użyciem frezarki b-on-foot Air będzie przyjemnością, a pomogą Ci w tym narzędzia rotacyjne wysokiej jakości, wyprodukowane z najlepszych materiałów, z uwzględnieniem najwyższych standardów. W naszym sklepie znajdziesz frezy chętnie wybierane przez specjalistów leczniczej pielęgnacji stóp i podologii oraz stylistów paznokci.

Inne produkty z tej kategorii

 • Frezarka do manicure / pedicure Xenox

  Xenox

  Frezarka Xenox polecana do manicure i pedicure. Wysoki moment obrotowy zapewnia równą dostawę mocy w zakresie prędkości od 5 000 do 20 000 obr. na min. Zaopatrzona w elektroniczny regulator szybkości (na rączce). Mikrosilnik trzymany w dłoni waży 200g. Dzięki tulejom redukcyjnym, istnieje możliwość użycia frezów o średnicach trzpienia: 1mm; 1,5mm; 2mm;...

  361,20 zł
 • Frezarka do pedicure Luna AT Micro z pochłaniaczem pyłów

  Gerlach

  Luna AT Micro to frezarka z pochłaniaczem pyłu przeznaczona do wykonywania zabiegu specjalistycznej pielęgnacji stóp (pedicure). Posiada płynną regulację obrotów w zakresie 6 000 - 30 000 na minutę, z możliwością zmiany kierunku (lewo / prawo), regulację intensywności odsysania pyłów do worka. Mikrosilnik waży 116 g, samozaciskowy sposób mocowania frezów....

 • Frezarka do pedicure Saturn AT Micro z pochłaniaczem pyłów

  Gerlach

  Saturn AT Micro to frezarka z pochłaniaczem pyłu przeznaczona do wykonywania zabiegu specjalistycznej pielęgnacji stóp (pedicure). Posiada płynną regulację obrotów w zakresie 5 000 - 42 000 na minutę, z możliwością zmiany kierunku (lewo / prawo), regulację intensywności odsysania pyłów do worka. Mikrosilnik waży 116 g, samozaciskowy sposób mocowania...

 • Frezarka do pedicure Sirius NT Micro z systemem spryskującym

  Gerlach

  Sirius NT Micro to frezarka z systemem spryskującym, przeznaczona do zabiegu specjalistycznej pielęgnacji stóp (pedicure). Frezowane miejsce i frez, za pomocą specjalnego płynu, są chłodzone i dezynfekowane. Urządzenie z płynną regulacją obrotów (2 200-42 000 na min.), z możliwością zmiany kierunku, regulacją ilości dozowanego płynu. Lekki mikrosilnik...

 • Frezarka do manicure / pedicure Eria Mistral

  Eria

  Frezarka Eria polecana jest do manicure i pedicure. Lekkie pióro typu "twist lock" ułatwia wymianę frezów. Cicho i stabilnie pracuje w zakresie od 0 do 30 000 obr. na min. Wyposażona jest w przełącznik zmiany obrotów, cyfrowy wyświetlacz pozwalający kontrolować ich ilość oraz automatyczny system zabezpieczający przed uszkodzeniem. Niski poziom wibracji...

  990,00 zł
 • Frezarka bezprzewodowa do manicure / pedicure Eria Sirroco

  Eria

  Bezprzewodowa frezarka  Eria Sirroco do manicure i pedicure. Lekkie pióro typu "twist lock" ułatwia wymianę frezów. Cicho i stabilnie pracuje w zakresie od 0 do 30 000 obr. na min. Wyposażona jest m.in. w przełącznik zmiany obrotów, automatyczny system zabezpieczający przed uszkodzeniem. W komplecie etui, które można zapiąć na biodrach i mieć frezarkę...

  1 290,00 zł
 • Frezarka b-on-foot Air z pochłaniaczem pyłu i smartfonem (zieleń)

  Bahner GmbH

  Seledynowo-biała frezarka b-on-foot Air z technologią odsysania pyłu, głosowo lub dotykowo sterowana smartfonem TP-Link Neffos C9s, z wbudowanymi głośnikami i osobistym asystentem językowym. Płynna regulacja obrotów w zakresie 3 000-42 000 rpm, z możliwością zmiany kierunku. Lekki i cichy mikrosilnik z oświetleniem LED generuje mniej ciepła i prawie się...

  7 600,00 zł
 • Frezarka b-on-foot Air z pochłaniaczem pyłu i smartfonem (biel)

  Bahner GmbH

  Biała frezarka b-on-foot Air z technologią odsysania pyłu, głosowo lub dotykowo sterowana smartfonem TP-Link Neffos C9s, z wbudowanymi głośnikami i osobistym asystentem językowym. Płynna regulacja obrotów w zakresie 3 000-42 000 rpm, z możliwością zmiany kierunku. Lekki i cichy mikrosilnik z oświetleniem LED generuje mniej ciepła i prawie się nie zużywa!...

  7 600,00 zł
 • Frezarka Marathon 3 Champion 45W do manicure i pedicure

  Pozostali

  Frezarka Marathon-3 Champion w białym kolorze idealna dla manicurzystek, pedicurzystek i stylistek paznokci. Stabilnie pracuje w zakresie obrotów od 0 do 30 000 rpm. Wyposażona jest w przełącznik zmiany obrotów (lewe/prawe) oraz automatyczny system zabezpieczający urządzenie przy obciążeniu mogącym spowodować uszkodzenie mikrosilnika. Rączka z konstrukcją...

  748,00 zł
Produkt został dodany do koszyka
Ilość
Razem
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Do darmowej wysyłki zostało
 Kontynuuj zakupy Realizuj zamówienie