Taśma do zdobienia paznokci nr 119 (złota)

Nitka do zdobień nr 119 (złota) Zobacz większe

Pozostali

Złota, samoprzylepna tasiemka strip rolls (nawinięta na kółko), o szerokości 1 mm. Ozdoba bardzo prosta w użyciu. Idealna do zdobienia paznokci naturalnych, żelowych, akrylowych oraz hybrydowych. Nitka daje wiele możliwości zdobniczych. Pozwala w wygodny sposób stworzyć zarówno klasyczne, jak i oryginalne zdobienia. Samoprzylepne paski można w dowolny sposób łączyć z innymi ozdobami.

Więcej szczegółów

3,90 zł

Więcej informacji

Samoprzylepna, złota tasiemka strip rolls (nawinięta na kółko), o szerokości 1 mm. Ozdoba bardzo prosta w użyciu. Idealna do zdobienia paznokci naturalnych, żelowych, akrylowych oraz hybrydowych. Nitka daje wiele możliwości zdobniczych. Pozwala w wygodny sposób stworzyć zarówno klasyczne, jak i oryginalne zdobienia. Samoprzylepne paski można w dowolny sposób łączyć z innymi ozdobami.

Stosowanie: na lakier kolorowy lub przedostatnią warstwę żelu / akrylu / hybrydy naklejamy taśmę, następnie przycinamy na żądaną długość. Czynność powtarzamy, aż do uzyskania satysfakcjonującego wzoru. Na koniec zabezpieczamy zdobienie (w zależności od wcześniej użytej metody pracy) utwardzaczem typu Top Coat, żelem nabłyszczającym np. GlassGo czy hybrydowym topem. Aby zapewnić trwałość i dobrą jakość wykonania, należy pamiętać, aby nie nakładać taśmy na skórki oraz na końcówki paznokci.Inne produkty z tej kategorii