Łyżeczka Unny pętelkowa

Łyżeczka Unny pętelkowa Zobacz większe

Elarto

Pętelkowa łyżeczka unny niezbędna do oczyszczania mechanicznego cery z zaskórników. Świetnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach (nos, ucho). Narzędzie wykonane z nierdzewnej stali chirurgicznej, o dwóch średnicach pętelek.

Więcej szczegółów

21,00 zł

Więcej informacji

Łyżeczka unny, pętelkowa, niezbędna do oczyszczania mechanicznego cery z zaskórników. Świetnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach (nos, ucho). Narzędzie wykonane z nierdzewnej stali chirurgicznej, o dwóch średnicach pętelek.
Długość: 13 cm.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Elarto

  Oczkowa łyżeczka unny niezbędna do oczyszczania mechanicznego cery z zaskórników. Świetnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach (nos, ucho). Narzędzie wykonane z nierdzewnej stali chirurgicznej, o dwóch średnicach oczek.

  21,00 zł
 • Producent: Elarto

  Narzędzie służące do mieszania lakierożeli, lakierów i żeli hybrydowych, tradycyjnych żeli kolorowych oraz innych, posiadających ciężki pigment osiadający na dnie buteleczki / opakowania. Szpatułka bardzo wygodna w użyciu. Posiada końcówkę na kształt łopatki. Szpatułka wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwa do czyszczenia.

  14,99 zł
 • Producent: Elarto

  Narzędzie służy do mieszania oraz nakładania henny na brwi oraz rzęsy. Posiada dwie, różne, płaskie końcówki. Nakładacz (tzw. bagietka) wykonany jest z wysokiej jakości, nierdzewnej stali chirurgicznej. Niezbędny w pracy każdej kosmetyczki i wizażystki. Narzędzie można dezynfekować w płynach, sterylizować w sterylizatorze kulkowym oraz autoklawie.

  10,00 zł
 • Producent: Elarto

  Plastikowe, biało-różowe klipsy wielokrotnego użytku do zdejmowania manicure hybrydowego, z firmowym logo. Wysoka jakość zapewnia długie i komfortowe użytkowanie - klipsy nie rozpuszczają się podczas kontaktu z płynami na bazie acetonu, acetonem oraz bezacetonowymi zmywaczami do lakieru. Wygodne w użyciu - ich budowa pozwala na równomierne dociśnięcie...

  16,00 zł
 • Producent: Elarto

  Kup 5 x żel twardy Extreme Color 5 g z kolekcji Candy Nails oraz oliwkę do skórek o zapachu ananasa 15 ml, a metalową szpatułkę do mieszania żeli i hybryd dostaniesz GRATIS!Wybierz swoje ulubione kolory Extreme Color z kolekcji Candy Nails: 201, 202, 203, 217, 219, 220. Wybrane numery podaj w polu uwag.

  106,50 zł 121,49 zł
 • Producent: Elarto

  Kup 3 x żel hybrydowy GelPolish 7 ml z kolekcji Candy Nails oraz oliwkę do skórek o zapachu frezji 15 ml, a metalową szpatułkę do mieszania żeli i hybryd otrzymasz GRATIS! Wybierz swoje ulubione kolory GelPolish z kolekcji Candy Nails: 708, 723, 724, 725, 726, 729. Wybrane numery podaj w polu uwag.

  99,00 zł 113,99 zł