Wałeczki / separatory z celulozy do palców u stóp 450szt

Obniżka! Wałeczki separatory do pedicure 450szt Zobacz większe

Pedicare

11555

Wałeczki jednorazowego użytku firmy Pedicare. Stosowane do odseparowywania od siebie palców u stóp podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych stóp, pedicure leczniczego oraz specjalistycznych zabiegów podologicznych. Niezwykle wygodne w użyciu. Wykonane w 100% z waty celulozowej. Rozmiar uniwersalny.

Więcej szczegółów

11,20 zł 14,00 zł -20%

Łap okazję

Pozostało 20 z 50
00:00:00
godzminsek
1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Jednorazowe wałeczki bezuciskowe - separatory do palców u stóp. Wykonane w 100% z waty celulozowej. Niezwykle wygodne w użyciu. Stosowane do odseparowywania od siebie palców u stóp podczas zabiegów pielęgnacyjnych, pedicure, pedicure leczniczego oraz specjalistycznych zabiegów podologicznych.
Rozmiar uniwersalny. Długość wałeczka: 35 mm. Średnica wałeczka: 11 mm (+/- 2 mm).

Inne produkty z tej kategorii

 • Ściereczki celulozowo-włókninowe 40x70cm 50szt

  Pedicare

  Ściereczki w płatach o wymiarach 40 cm x 70 cm firmy Pedicare. Białe, jednorazowe, celulozowo - włókninowe. Charakteryzują się wytrzymałością oraz bardzo dobrą chłonnością. Są miękkie i przyjazne dla skóry. Nie pozostawiają włókien. Idealne do zastosowania podczas wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych stóp, używane jako ręcznik kosmetyczny przy zabiegu...

  26,00 zł
 • Wałeczki / separatory z pianki do palców u stóp 480szt

  Pedicare

  Bezuciskowe wałeczki stosowane do odseparowywania od siebie palców u stóp podczas zabiegów pielęgnacyjnych, pedicure leczniczego oraz specjalistycznych zabiegów podologicznych. Niezwykle wygodne w użyciu. Wykonane z gęstej i mocnej, a jednocześnie miękkiej pianki. Separatory jednorazowego użytku. Rozmiar uniwersalny.

  16,99 zł
 • Worki ochronne na miskę do pedicure 50szt

  Pedicare

  Ochronne worki foliowe na miskę do pedicure. Praktyczne, niezwykle wygodne w użyciu. Wykonane z grubej, bezbarwnej folii, z firmowym, czarno-niebieskim logo pedicare. Higieniczne, estetyczne, ułatwiają utrzymanie czystości brodzika lub miski do pedicure. Worki o wymiarach 50 x 60 cm, do jednorazowego zastosowania. 

  19,90 zł
 • Wałeczki / separatory z pianki do palców u stóp 192szt

  Pedicare

  Dwukolorowe, bezuciskowe wałeczki, stosowane do odseparowywania od siebie palców u stóp podczas zabiegów pielęgnacyjnych, pedicure leczniczego oraz specjalistycznych zabiegów podologicznych. Niezwykle wygodne w użyciu. Wykonane z gęstej i mocnej, a jednocześnie miękkiej pianki. Separatory jednorazowego użytku, w biało-niebieskim kolorze. Rozmiar uniwersalny.

  8,90 zł
 • Klapki japonki do pedicure 10 par

  Pedicare

  Jednorazowe klapki japonki wykonane z gęstej, mocnej pianki. Przydatne podczas zabiegów pedicure, pobytu w salonach masażu, saunie i Spa. Umożliwiają poruszanie się klienta tuż po skorzystaniu z zabiegu. Rozmiar uniwersalny.

  już od 10,00 zł