Wałeczki / separatory palców u stóp do pedicure 450szt

Wałeczki separatory do pedicure 450szt Zobacz większe

Pedicare

Wałeczki jednorazowego użytku firmy Pedicare. Stosowane do odseparowywania od siebie palców u stóp podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych stóp, pedicure leczniczego oraz specjalistycznych zabiegów podologicznych. Niezwykle wygodne w użyciu. Wykonane w 100% z waty celulozowej.

Więcej szczegółów

14,00 zł

Więcej informacji

Jednorazowe wałeczki służące do separowania palców stóp, idealne podczas zabiegu pedicure. Wykonane są w 100% z waty celulozowej. Niezwykle wygodne w użyciu. Wykorzystywane jako separatory przez pedicurzystki w każdym gabinecie kosmetycznym. 
Długość wałeczków 35 mm, średnica 11 mm (+/- 2 mm).

Inne produkty z tej kategorii

 • Pedicare

  Ściereczki w płatach o wymiarach 40 cm x 70 cm firmy Pedicare. Białe, jednorazowe, celulozowo - włókninowe. Charakteryzują się wytrzymałością oraz bardzo dobrą chłonnością. Są miękkie i przyjazne dla skóry. Nie pozostawiają włókien. Idealne do zastosowania podczas wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych stóp, używane jako ręcznik kosmetyczny przy zabiegu...

  26,00 zł
 • Pedicare

  Bezuciskowe wałeczki stosowane do odseparowywania od siebie palców u stóp podczas zabiegów pielęgnacyjnych, pedicure leczniczego oraz specjalistycznych zabiegów podologicznych. Niezwykle wygodne w użyciu. Wykonane z gęstej i mocnej, a jednocześnie miękkiej pianki. Separatory jednorazowego użytku. Rozmiar uniwersalny.

  16,99 zł
 • Pedicare

  Ochronne, jednorazowe worki na miskę do pedicure o wymiarach 50x60 cm. Wygodne w użyciu. Wykonane z grubej, bezbarwnej folii. Higieniczne, estetyczne, z firmowym nadrukiem logo "Pedicare" w czarno-niebieskim kolorze. Ułatwiają utrzymanie czystości brodzika lub miski do pedicure.

  19,90 zł