Żel średniogęsty beżowy kamuflaż Cover Beige 5g

Elarto

4129

Żel średniogęsty beżowy kamuflaż Cover Beige 5g. Doskonały na słabą, cienką i karbowaną płytkę paznokcia. Maskuje również przebarwienia i niedoskonałości płytki. Nadaje zdrowy, jednolity kolor. Żel do paznokci łatwy w aplikacji, nie pozostawia smug. Kamufluje wszystkie uszkodzenia płytki. Idealny do tworzenia zdobień paznokci typu french.

Więcej szczegółów

21,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Elastyczny żel do paznokci beżowy kamuflujący - Cover Beige 5g. Produkt o doskonałej przyczepności, kamuflujący i maskujący przebarwienia oraz uszkodzenia płytki. Doskonały również na tzw. "karbowaną płytkę". Zapewnia wykonanie perfekcyjnego french manicure nawet w przypadku obgryzionych paznokci - umożliwia przedłużenie łożyska paznokcia. Dzięki odpowiednim pigmentom nadaje płytce naturalny, jednolity i zdrowy, beżowy odcień. Idealny do stosowania dla osób ze zniszczonymi dłońmi, o poszarzałym wyglądzie naturalnych paznokci. Świetne krycie - wystarczy cienka warstwa. Żel jest łatwy w aplikacji i nie pozostawia smug.
Zaleca się nakładanie żelu beżowego kamuflującego na pierwszą, cienko nałożoną i utwardzoną warstwę żelu różowego mlecznego.

Inne produkty z tej kategorii