Podoklamra 0,5mm (ramię prawe, ramię lewe, łącznik) x 5szt

Zestaw Podoklamra 0,5 mm 5 kompletów Zobacz większe

Podopharm

Klamra, której wszystkie komponenty (ramię prawe, ramię lewe, łącznik) wykonane są z drutu o średnicy 0,5 mm. Przeznaczona jest do korekcji wrastającej lub nieprawidłowo uformowanej (patologicznej) płytki paznokciowej u stóp.
Uwaga! Warunkiem zakupu produktu jest okazanie certyfikatu potwierdzającego odbycie specjalistycznego szkolenia. Więcej informacji w opisie.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Klamra, której wszystkie komponenty wykonane są z drutu o średnicy 0,5 mm. W zestawie 5 kompletów, w skład których wchodzi: ramię prawe, ramię lewe, łącznik.

Uwaga! System Podoklamra może być zakładany tylko i wyłącznie przez osobę, która odbyła specjalistyczne szkolenie potwierdzone certyfikatem (lekarza podologa lub specjalistę pedicure leczniczego). Szkolenia organizowane są przez firmę PODOPHARM Sp. z o.o. na terenie całego kraju, m.in. w Centrum Szkoleniowym Elarto w Częstochowie. Warunkiem zakupu produktu jest okazanie w/w certyfikatu.

Klamra przeznaczona jest do korekcji wrastającej lub nieprawidłowo uformowanej (patologicznej) płytki paznokciowej u stóp. Jest rozwiązaniem alternatywnym do zabiegu chirurgicznego. Podoklamra wykonana jest ze stali implantologicznej posiadającej certyfikat CE i jest zarejestrowana jako narzędzie medyczne. Posiada dwa ramiona wykonane ze stali twardej oraz łącznik wykonany ze stali miękkiej (bardziej plastycznej). Wszystkie komponenty wykonane są z drutu o średnicy 0,5 mm. Zaletą Podoklamry jest łatwy montaż, który nie wymaga obcinania ramion klamry przed ustawieniem naciągu i skręceniem łącznika. Ponadto klamra ta ma charakter uniwersalny co oznacza, że jeden model Podoklamry można dopasować do każdego kształtu i rozmiaru paznokcia.

Inne produkty z tej kategorii