Klej czarny Ultra X do przedłużania rzęs 10ml

Klej czarny Ultra X do przedłużania rzęs 10ml Zobacz większe

Blink Lash

Czarny klej Ultra X o płynnej konsystencji, średnio wyczuwalnych oparach, najszybszy i najmocniejszy (czas schnięcia od 0,5 do 1 sekundy). Przeznaczony dla profesjonalistów oraz osób średnio-zaawansowanych. Służy do przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, idealny do metod objętościowych oraz Volume Russian Style. Efekt pięknych, przedłużonych rzęs utrzymuje się nawet do 6-8 tygodni.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Ultra X to klej czarny o płynnej konsystencji, średnio wyczuwalnych oparach, najszybszy i najmocniejszy (czas schnięcia od 0,5 do 1 sekundy). Przeznaczony dla profesjonalistów oraz osób średnio-zaawansowanych. Służy do przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, idealny do metod objętościowych oraz Volume Russian Style. Czas schnięcia kleju do przedłużania rzęs Ultra X to maksymalnie 1 sekunda. Efekt pięknych, przedłużonych rzęs utrzymuje się nawet do 6-8 tygodni.

Specyfikacja kleju Ultra X:
- kolor: czarny;
- płynna konsystencja;
- czas schnięcia (wiązanie): 0,5 - 1 sekundy;
- trwałość: 6 - 8 tygodni;
- zapach: średnio wyczuwalny;
- okres ważności po otwarciu: 3 miesiące;
- okres ważności od daty produkcji: 12 miesięcy.

Inne produkty z tej kategorii

  • Producent: Blink Lash

    Klej Ultra X o płynnej konsystencji, czarny, średnio wyczuwalnych oparach, najszybszy i najmocniejszy (czas schnięcia od 0,5 do 1 sekundy). Przeznaczony dla profesjonalistów oraz osób średnio-zaawansowanych. Służy do przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, idealny do metod objętościowych oraz Volume Russian Style. Efekt pięknych, przedłużonych rzęs utrzymuje...

    59,00 zł