Klej do przedłużania rzęs Glue Clear 10ml

Klej Glue Clear 10 ml Zobacz większe

Long Lashes

Bezbarwny klej do przedłużania rzęs metodą 1:1. Nieodzowny podczas przedłużania rzęsami kolorowymi. Idealna konsystencja pozwala na szybką, efektywną pracę. Klej szybkoschnący, zasycha w kilka sekund, ładnie się rozprowadza, nie tworzy grudek. Mocna formuła kleju wiąże naturalny włos ze sztuczną rzęsą na kilka tygodni. Wodoodporny. Do demakijażu nie należy używać preparatów na bazie olejków.

Więcej szczegółów

119,00 zł

Więcej informacji

Klej bezbarwny do przedłużania rzęs metodą 1:1. Nieodzowny podczas przedłużania rzęsami kolorowymi. Idealna konsystencja pozwala na szybką i efektywną pracę. Klej szybkoschnący (zasycha w kilka sekund), ładnie się rozprowadza, nie tworzy grudek. Mocna formuła kleju wiąże naturalny włos ze sztuczną rzęsą na kilka tygodni. Produkt wodoodporny. Do demakijażu nie należy używać preparatów na bazie olejków.

Informacje dotyczące przechowywania i środków ostrożności.
1. Klej przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
2. Trzymaj klej z daleka od światła słonecznego.
3. Aby przedłużyć okres trwałości, przechowuj klej w chłodziarce lub w chłodnym miejscu.
4. Stosuj klej w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, w temperaturze 18-25 stopni Celsjusza i wilgotności 50-60%.
5. Nie przechowuj kleju wraz preparatami przygotowującymi, odtłuszczającymi i zwiększającymi przyczepność t.j.: Cleaner, Primer oraz Pre-treatment.
6. W razie kontaktu z oczami nie próbuj na siłę otwierać oczu. Natychmiast przemyj oczy pod bieżącą wodą przez minimum 15 minut. Skonsultuj się z lekarzem.
7. W razie kontaktu kleju ze skórą miejscowo zastosuj aceton, a po chwili delikatnie oddziel (zdrap) klej od skóry lub zanurz ubrudzoną klejem część ciała w ciepłej wodzie z mydłem i zaczekaj aż klej zmięknie, a następnie delikatnie go zdrap.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Long Lashes

  Czarny klej do przedłużania rzęs metodą 1:1. Idealna konsystencja pozwala na szybką i efektywną pracę. Klej szybkoschnący (zasycha w kilka sekund), ładnie się rozprowadza, nie tworzy grudek. Mocna formuła kleju wiąże naturalny włos ze sztuczną rzęsą na kilka tygodni.

  66,75 zł 89,00 zł
 • Producent: Blink Lash

  Klej Ultra X o płynnej konsystencji, czarny, średnio wyczuwalnych oparach, najszybszy i najmocniejszy (czas schnięcia od 0,5 do 1 sekundy). Przeznaczony dla profesjonalistów oraz osób średnio-zaawansowanych. Służy do przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, idealny do metod objętościowych oraz Volume Russian Style. Efekt pięknych, przedłużonych rzęs utrzymuje...

  59,00 zł
 • Producent: Blink Lash

  Czarny klej Ultra X o płynnej konsystencji, średnio wyczuwalnych oparach, najszybszy i najmocniejszy (czas schnięcia od 0,5 do 1 sekundy). Przeznaczony dla profesjonalistów oraz osób średnio-zaawansowanych. Służy do przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, idealny do metod objętościowych oraz Volume Russian Style. Efekt pięknych, przedłużonych rzęs utrzymuje...

  99,00 zł
 • Producent: Blink Lash

  Czarny klej Ultra Plus o płynnej konsystencji i lekko wyczuwalnych oparach. Przeznaczony dla osób średnio-zaawansowanych oraz profesjonalistów. Idealny również dla mniej doświadczonych, początkujących stylistek. Służy do przedłużania rzęs metodą 1:1. Czas schnięcia (wiązania) od 1,5 do 2,5 sekund pozwala na szybkie operowanie rzęsą podczas zabiegu. Efekt...

  59,00 zł
 • Producent: Blink Lash

  Klej czarny Ultra Plus o płynnej konsystencji i lekko wyczuwalnych oparach. Przeznaczony dla osób średnio-zaawansowanych oraz profesjonalistów. Idealny również dla mniej doświadczonych, początkujących stylistek. Służy do przedłużania rzęs metodą 1:1. Czas schnięcia (wiązania) od 1,5 do 2,5 sekund pozwala na szybkie operowanie rzęsą podczas zabiegu. Efekt...

  99,00 zł