Kolczyki Baby różnokolorowa stokrotka w złocie 7581-65100 2szt

Kolczyki Baby różnokolorowa stokrotka w złocie 7581-65100 2szt Zobacz większe

Studex

Kolczyki w kształcie kwiatuszków (model 7581-65100) do przekłuwania uszu z serii System Studex 75, z linii Baby. Środek wykonany z różowego diamencika rose, kryształ górski jako sześć pięknie mieniących się płatków, a wszystko w złotej oprawie. Linia Baby przeznaczona jest dla dzieci. Charakteryzuje się o 1mm krótszą igłą. Kolczyki wykonane są z najwyższej jakości, bezniklowej stali chirurgicznej.

Więcej szczegółów

45,00 zł

Więcej informacji

Przebitki model 7581-65100 w kształcie kwiatuszków, w złotej oprawie, z serii System Studex 75, z linii Baby (linia przeznaczona dla dzieci, charakteryzuje się o 1 mm krótszą igłą). Służą do przekłuwania uszu. Wykonane są z najwyższej jakości, bezniklowej stali chirurgicznej. Nie powodują reakcji alergicznych i są przyjazne dla skóry. Kolczyki posiadają środek wykonany z różowego diamencika rose oraz kryształ górski jako sześć pięknie mieniących się płatków.

Sterylne i szczelnie zamknięte opakowanie, oprócz kolczyków, zawiera również zapinki oraz jednorazowe nakładki. Kolczyki spełniają normy Unii Europejskiej i FDA.

Średnica główki kolczyka (rozmiar średni): 3 mm.
Długość igły kolczyka: 8,7 mm.

Inne produkty z tej kategorii