Żel hybrydowy I Left My Heart in San Francisco 6006 (róż) 13ml

Żel hybrydowy I Left My Heart in San Francisco 6006 (róż) 13ml Zobacz większe

Cuccio Naturale

Półtransparentny żel hybrydowy Veneer Cuccio Colour I Left My Heart in San Francisco w kolorze pastelowego różu. Idealny do french manicure. Posiada wysoki połysk, nie wyciera się i nie matowieje. Produkt nie zawiera rozpuszczalników, dzięki czemu nie gęstnieje zachowując optymalną konsystencję. Hybryda utwardza się zarówno w lampie UV, jak również UV LED.

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Półtransparentny, hybrydowy żel IV-tej generacji Veneer Cuccio Colour I Left My Heart in San Francisco w kolorze pastelowego różu. Idealny do french manicure. Dzięki technologii potrójnej pigmentacji "Triple-Pigmentation" kryje już po pierwszej warstwie. Kolejne warstwy "wyciągają" głębię koloru oraz zwiększają odporność na uszkodzenia. Żel posiada ekstremalnie wysoki połysk, nie matowieje i nie wyciera się. Hybryda nie traci swojej intensywności nawet po kilku tygodniach aktywnego używania dłoni. Produkt nie zawiera rozpuszczalników, dzięki czemu nie gęstnieje zachowując optymalną konsystencję. Odwrócony kształt butelki pozwala wykorzystać produkt do samego końca. Specjalnie wyprofilowany pędzelek ułatwia aplikację produktu na paznokieć.

Żele hybrydowe Cuccio Colour Veneer mogą być utwardzane w lampie UV przez 2 minuty, jak również w lampie UV LED przez 30 sekund.

Żel hybrydowy Veneer Cuccio Colour ma wspólną linię kolorystyczną z lakierem Cuccio Colour.

Inne produkty z tej kategorii