Lotion z lilią wodną do stóp i nóg Soft Feet Lotion 500ml

Soft Feet Lotion lilia wodna & jedwab 500 ml Zobacz większe

Gehwol Professional

9446

Soft Feet Lotion odświeża i pielęgnuje skórę, ma dobroczynne działanie na zmęczone i ciężkie nogi. Lilia wodna działa kojąco, ekstrakt z jedwabiu wygładza skórę, kwas hialuronowy wnika w głębokie warstwy skóry wspomagając jej regenerację. Preparat pozwala uzyskać efekt lekkich, zadbanych i jedwabiście gładkich stóp i nóg. Opakowanie z dozownikiem ułatwia aplikację.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Działanieodświeżające, chłodzące

Więcej informacji

Lotion do stóp i nóg z kwasem hialuronowym i lilią wodną Soft Feet Lotion odświeża i pielęgnuje skórę stóp i nóg. Lilia wodna działa kojąco, ekstrakt z jedwabiu wygładza skórę, a intensywnie działający kwas hialuronowy wnika w głębokie warstwy skóry wspomagając jej regenerację i wzmacniając naturalne mechanizmy obronne. Ekstrakt z czerwonej algi ma dobroczynne działanie na zmęczone i ciężkie nogi. Dodatkowo olejek z awokado i fitoskwalan zapobiegają wysuszaniu i łuszczeniu skóry, likwidują szorstkość naskórka i zapobiegają utracie wody. Dzięki zawartości wyselekcjonowanych substancji czynnych lotion łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Pozwala uzyskać efekt lekkich, zadbanych i jedwabiście gładkich stóp i nóg.

Składniki: lilia wodna, ekstrakt z jedwabiu, kwas hialuronowy, ekstrakt z czerwonej algi, olejek z awokado, fitoskwalan.

Inne produkty z tej kategorii