Krem w piance PODOFLEX do stóp z aktywną spiruliną 125ml

Krem w piance PODOFLEX do stóp z aktywną spiruliną 125ml Zobacz większe

Podopharm

13373

Krem w piance z aktywną spiruliną PODOFLEX przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji stóp. Idealny dla osób uprawiających sporty. Obecna w preparacie spirulina to bogactwo minerałów, aminokwasów, witamin, protein. Alantoina łagodzi podrażnienia, wspomaga regenerację naskórka. Krem pozostawia stopy nawilżone i gładkie. Można stosować go na przestrzenie międzypalcowe stóp. Polecany dla diabetyków.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Działanieodżywiające, regenerujące

Więcej informacji

Skoncentrowany preparat PODOFLEX z aktywną spiruliną w formie lekkiej pianki, idealny dla osób uprawiających sport. Zawiera skwalan, który stabilizuje strukturę lipidów skórnych doskonale regenerując naskórek. Jest również substancją wchodzącą w skład ludzkiego sebum. Jego rola w utrzymaniu kondycji ludzkiej skóry jest bardzo ważna. Obecna w preparacie spirulina to bogactwo minerałów, aminokwasów, witamin, protein. Zawartość alantoiny łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację naskórka. Krem w piance z aktywną spiruliną PODOFLEX przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji stóp. Rekomendowany dla diabetyków. Pianka przyjemnie pachnie, a dzięki swojej konsystencji idealnie się wchłania. Pozostawia stopy nawilżone i gładkie. Można ją stosować na przestrzenie międzypalcowe stóp.

Stosowanie: przed użyciem wstrząsnąć. Trzymając opakowanie w pozycji pionowej wycisnąć odpowiednią ilość pianki wielkości około 3 cm. Aplikować na czystą i suchą skórę stóp. Następnie wmasować - aż do całkowitego wchłonięcia się. Stosować 1-2 razy dziennie.

Inne produkty z tej kategorii