Maść PODOFLEX do stóp 10ml

Maść PODOFLEX do stóp 10ml Zobacz większe

Podopharm

13166

Maść PODOFLEX przeznaczona jest do pielęgnacji stóp z hiperkeratozą, modzelami, pękaniem naskórka. Stosowana przy zmiękczaniu wałów paznokciowych. Zawiera mocznik (10%) i żel z aloesu, masło shea, lanolinę, argininę, witaminę E i PP, alantoinę, ekstrakt z nostrzyka żółtego oraz olejek herbaciany. Maść idealna na zakończenie zabiegu pedicure kosmetycznego i medycznego, polecana dla diabetyków.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Działanienawilżające, zmiękczające

Więcej informacji

Maść do stóp PODOFLEX w swoim składzie zawiera mocznik (10%) i żel z aloesu, które wpływają na miękkość i elastyczność skóry oraz zapobiegają ponownemu rogowaceniu. Maść zawiera również masło shea i lanolinę, które mają właściwości natłuszczające. Obecna w maści arginina, witamina E, witamina PP oraz alantoina poprawiają wygląd skóry. Ekstrakt z nostrzyka żółtego działa łagodząco, a olejek herbaciany regenerująco i odświeżająco. Maść PODOFLEX przeznaczona jest do pielęgnacji stóp z hiperkeratozą, modzelami, pękaniem naskórka. Stosowana przy zmiękczaniu wałów paznokciowych.

Stosowanie: preparat nałożyć na stopy w miejsca objęte nadmiernym rogowaceniem. Stosować 2 razy dziennie, w profilaktyce 1 raz dziennie. Maść idealna na zakończenie zabiegu pedicure kosmetycznego i medycznego, polecana dla diabetyków.

Inne produkty z tej kategorii