Balsam do suchych i zmęczonych stóp Fusskraft Blau 125ml

Balsam do suchych i zmęczonych stóp Fusskraft Blau 125ml Zobacz większe

Gehwol

0824

Balsam Fusskraft Blau do suchych i zmęczonych stóp. Idealny do codziennej pielęgnacji suchej i popękanej skóry. Dobrze natłuszcza, łatwo się wchłania. Zapobiega grzybicy stóp i świądowi skóry, łagodzi uczucie palących i bolących stóp. Zawiera lanolinę, środki antyseptyczne, wyciągi z rozmarynu, sosny górskiej i lawendy oraz naturalne eteryczne olejki - kamforę i mentol. Zalecany dla diabetyków.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Fusskraft Blau to balsam idealny do codziennej pielęgnacji suchej i popękanej skóry stóp oraz zmęczonych stóp i nóg. Dobrze natłuszcza skórę i jednocześnie dobrze się wchłania. Zawiera lanolinę, środki antyseptyczne, naturalne wyciągi z rozmarynu, sosny górskiej i lawendy oraz naturalne eteryczne olejki - ożywiającą kamforę i chłodzący mentol. Krem zapobiega grzybicy stóp i świądowi skóry. Łagodzi uczucie palących i bolących stóp. Regularne stosowanie powoduje, że skóra staje się gładka, miękka i elastyczna, a stopy odzyskują siłę. Krem zalecany dla diabetyków.

Składniki: lanolina, mocznik, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z sosny górskiej, wyciąg z lawendy, kamfora, eukaliptus, farnezol.

Inne produkty z tej kategorii