Balsam do suchych i zmęczonych stóp Fusskraft Blau 500ml

Balsam do suchych i zmęczonych stóp Fusskraft Blau 500ml Zobacz większe

Gehwol Professional

4840

Balsam Fusskraft Blau do codziennej pielęgnacji suchej, popękanej skóry i zmęczonych stóp. Dobrze natłuszcza, łatwo się wchłania. Zapobiega grzybicy i świądowi skóry, łagodzi uczucie palących stóp. Zawiera lanolinę, środki antyseptyczne, wyciągi z rozmarynu, sosny górskiej i lawendy, naturalne eteryczne olejki - kamforę i mentol. Zalecany dla diabetyków. Opakowanie z dozownikiem ułatwia aplikację.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Preparat Fusskraft Blau rekomendowany jest do codziennej pielęgnacji suchej i popękanej skóry stóp oraz zmęczonych stóp i nóg. Balsam dobrze natłuszcza skórę i jednocześnie dobrze się wchłania. Zawiera lanolinę, środki antyseptyczne, naturalne wyciągi z rozmarynu, sosny górskiej i lawendy oraz naturalne eteryczne olejki - ożywiającą kamforę i chłodzący mentol. Krem zapobiega grzybicy stóp i świądowi skóry. Łagodzi uczucie palących i bolących stóp. Regularne stosowanie powoduje, że skóra staje się gładka, miękka i elastyczna, a stopy odzyskują siłę. Krem zalecany dla diabetyków.

Składniki: lanolina, mocznik, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z sosny górskiej, wyciąg z lawendy, kamfora, eukaliptus, farnezol.

Inne produkty z tej kategorii