Krem do rąk regenerujący 100ml

Krem do rąk regenerująco - odżywczy 100 ml Zobacz większe

Norel

Krem do dłoni z linii Body Care przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji zniszczonych i przesuszonych dłoni. Dłonie są szczególnie narażone na wpływ czynników atmosferycznych: mrozu, wiatru, słońca. Dodatkowo wielokrotnie w ciągu dnia narażamy skórę dłoni podczas mycia i prac domowych na niekorzystny wpływ detergentów. Skóra staje się sucha, szorstka i skłonna do podrażnień.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

14,01 zł

Więcej informacji

Dłonie są szczególnie narażone na wpływ czynników atmosferycznych: mrozu, wiatru, słońca. Dodatkowo wielokrotnie w ciągu dnia narażamy skórę dłoni podczas mycia i prac domowych na niekorzystny wpływ detergentów. Skóra staje się sucha, szorstka i skłonna do podrażnień.
Krem do codziennej pielęgnacji zniszczonych i przesuszonych dłoni. Zawarty w kremie olej silikonowy tworzy na dłoniach delikatny film ochronny. Wzbogacony w wyciąg tkankowy 70%, NNKT oraz witaminy A, E. Krem silnie nawilża, lekko natłuszcza i skutecznie likwiduje szorstkość skóry, odbudowując jej warstwę lipidową. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego "filmu".
Stosowanie: wmasować w skórę dłoni wielokrotnie w ciagu dnia i każdorazowo po myciu rąk.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Inne produkty z tej kategorii