Taboret kosmetyczny biały

Taboret kosmetyczny biały Zobacz większe

Pozostali

7145

Funkcjonalny, obrotowy taboret. Estetycznie wykonany - noga i podstawa wykończona w chromie. Wygodne siedzisko wypełnione elastyczną, wysokiej jakości pianką. Obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej. Jej faktura sprzyja utrzymaniu czystości. 5 kółeczek zapewnia mobilność, a poduszka gwarantuje komfort pracy.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny, oczekujemy na dostawę.

149,00 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Funkcjonalny, obrotowy taboret. Estetycznie wykonany - noga i podstawa wykończona w chromie. 5 kółeczek zapewnia mobilność, a poduszka gwarantuje komfort pracy. Wygodne siedzisko wypełnione elastyczną, wysokiej jakości pianką. Łatwy do utrzymania w czystości dzięki obiciu wykonanym z wysokogatunkowej skóry ekologicznej.
Dane techniczne:
przekątna siedziska: 35 cm,
regulacja wysokości: 47-55 cm,
dopuszczalne obiążenie: 70 kg,
waga: 8 kg,
materiał obicia: skóra ekologiczna,
rozpiętość ramion podstawy: 51cm,
kółka jezdne: 5 szt. 

Uwaga! Dokładamy wszelkich starań, aby realizować przesyłki sprawnie i szybko. Zazwyczaj, w przypadku towarów dostępnych na specjalne zamówienie, czas ich realizacji nie przekracza 2-7 dni roboczych. Czasem jednak, z przyczyn niezależnych od nas, czas oczekiwania może się wydłużyć. Z tego względu, do 48 h od złożenia zamówienia, poinformujemy o planowanym czasie realizacji przesyłki.

Inne produkty z tej kategorii