Rękawiczki lateksowe bezpudrowe rozm. L Protects Clinic

Rękawice lateksowe bezpudrowe Protects Clinic 100 szt rozmiar L Zobacz większe

Protects Clinic

Lateksowe rękawice bezpudrowe do jednorazowego użycia w rozmiarze L. Wewnętrzna powierzchnia pokryta polimerem, niesterylne, pasują na lewą i prawą dłoń, posiadają mankiet rolowany. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym oraz przed wilgocią, przechowywać w suchym miejscu.

Więcej szczegółów

19,99 zł

Więcej informacji

Bezpudrowe, lateksowe rękawiczki w rozmiarze L, do jednorazowego użycia. Wewnętrzna powierzchnia pokryta polimerem, niesterylne, pasują na lewą i prawą dłoń, posiadają mankiet rolowany. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym oraz przed wilgocią, przechowywać w suchym miejscu w temp. 10-30 stopni C.

Opakowanie zawiera 100 szt.

Inne produkty z tej kategorii

 • Semper

  Lateksowe, pudrowane rękawiczki ochronne w rozmiarze XS. Niesterylne, do jednorazowego użycia. Posiadają mankiet z rolowanym brzegiem przeznaczonym do naciągania na rękaw ubrania. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym oraz przed wilgocią, przechowywać w suchym miejscu.

  19,60 zł
 • Semper

  Lateksowe, pudrowane rękawice ochronne w rozmiarze S. Niesterylne, do jednorazowego użycia. Posiadają mankiet z rolowanym brzegiem przeznaczonym do naciągania na rękaw ubrania. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym oraz przed wilgocią, przechowywać w suchym miejscu.

  19,60 zł
 • Semper

  Lateksowe, pudrowane rękawice ochronne w rozmiarze L. Niesterylne, do jednorazowego użycia. Posiadają mankiet z rolowanym brzegiem przeznaczonym do naciągania na rękaw ubrania. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym oraz przed wilgocią, przechowywać w suchym miejscu.

  19,60 zł
 • Protects Clinic

  Lateksowe rękawice bezpudrowe do jednorazowego użycia w rozmiarze M. Wewnętrzna powierzchnia pokryta polimerem, niesterylne, pasują na lewą i prawą dłoń, posiadają mankiet rolowany. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym oraz przed wilgocią, przechowywać w suchym miejscu.

  19,99 zł
 • Master Glove

  Białe rękawiczki diagnostyczne w rozmiarze S. Lateksowe z polimerem, niejałowe, bezpudrowe, teksturowane. Miękkie i elastyczne, wytrzymałe na rozciąganie. Rolowany mankiet ułatwia zakładanie i zdejmowanie oraz zapobiega odwijaniu się rękawiczek. Uniwersalny kształt - dopasowane zarówno do lewej jak i prawej dłoni. Proste palce, proporcjonalne do długości...

  16,90 zł