Wałeczki do rzęs Eyelash Rolls Lifting Classic nr 1 (XS) 16szt

Wimpernwelle

1740

Wałeczki w rozmiarze mini XS (nr 1). Samoprzylepne, używane podczas klasycznego zabiegu trwałej na rzęsy / liftingu rzęs Lash Lifting Classic. Dobranie odpowiedniej średnicy wałeczka i dopasowanie go do kształtu powieki jest bardzo ważne. Należy pamiętać, że im krótsze rzęsy lub im mocniejszy oczekiwany skręt, tym cieńszy wałeczek trzeba użyć.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny, oczekujemy na dostawę.

32,00 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Samoprzylepne wałeczki die WimpernWelle używane podczas zabiegu trwałej ondulacji rzęs / liftingu rzęs, w jednym z sześciu rozmiarów - XS mini. Dobranie odpowiedniej średnicy wałeczka oraz dopasowanie go do kształtu powieki jest bardzo ważne. Wałeczki należy wyginać trzymając je tylko za końce, tak aby nie straciły warstwy kleju. Należy również pamiętać, że im krótsze rzęsy lub im mocniejszy oczekiwany skręt rzęs, tym cieńszy wałeczek trzeba użyć.
Trwała na rzęsy / lifting rzęs Lash Lifting Classic polecany jest nie tylko dla Pań o podatnych, krótkich rzęsach, ale również dla Pań o rzęsach "trudnych", długich, prostych - Pań, które nawet za pomocą metalowych przyrządów nie są w stanie podkręcić rzęs.

Inne produkty z tej kategorii