Łóżko składane do masażu Magneto Aluminium czerwone

Łóżko składane do masażu Magneto Aluminium czerwone Zobacz większe

Unicorn

Aluminiowa konstrukcja łóżka czyni je lekkim, bardzo stabilnym i nowoczesnym. Idealne do masażu klasycznego. Lekkość i łatwość transportu sprawiają, że używane są również w terenie. Ogromna wytrzymałość (do 300 kg) sprawia, że może być używane do technik masażu z największym naciskiem.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

719,00 zł

Więcej informacji

Aluminiowa konstrukcja łóżka czyni je lekkim, bardzo stabilnym i nowoczesnym. Idealne do masażu klasycznego. Lekkość i łatwość transportu sprawiają, że używane są również w terenie. Ogromna wytrzymałość (do 300 kg) sprawia, że może być używane do technik masażu z największym naciskiem. Tapicerka (skóra ekologiczna) charakteryzuje się znakomitą odpornością na zabrudzenia. Nie wymaga żadnej konserwacji - do czyszczenia wystarczy użyć wody z mydłem oraz preparatów do dezynfekcji.
Stół, po złożeniu w podręczną walizkę, jest od razu gotowy do przenoszenia (uchwyty oraz zatrzaski zabezpieczające w komplecie). W wyposażeniu znajduje się również zagłówek z pełną regulacją kąta pochylenia oraz półka pod ramiona (tzw. podłokietnik przedni) z pozycyjną regulacją i opcją całkowitego odczepienia.
Dane techniczne: szerokość 66 cm, długość 190 cm (z zagłówkiem 220 cm), wysokość: 65 - 85 cm (regulowana co 5 cm), waga: 13,9 kg, grubość pianki: 3 cm.

Uwaga! Zestaw nie zawiera podłokietników bocznych widocznych na zdjęciu.