Maska do dłoni i stóp z mikrosrebrem 600ml

Maska do dłoni i stóp z mikrosrebrem 600ml Zobacz większe

Podopharm

Maseczka z mikrosrebrem do zabiegu manicure, pedicure kosmetycznego i medycznego. Obecność mikrosrebra i panthenolu wykazują właściwości łagodzące, a 10% zawartość mocznika zmiękcza skórę dając efekt intensywnego nawilżenia i regeneracji naskórka. Przyjemny zapach daje niezwykły komfort podczas stosowania preparatu. Maska do dłoni i stóp z mikrosrebrem idealna jest również dla diabetyków.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Maseczka do dłoni i stóp. Obecność mikrosrebra oraz panthenolu wykazują właściwości łagodzące, a 10% zawartość mocznika zmiękcza skórę dając efekt intensywnego nawilżenia i regeneracji naskórka. Maseczka w swoim składzie zawiera również olej bawełniany, witaminę E, masło shea oraz lanolinę. Przyjemny zapach daje niezwykły komfort podczas stosowania preparatu. Maska rekomendowana jest do zabiegu manicure, pedicure kosmetycznego i medycznego. Można ją również zastosować do zabiegów z użyciem parafiny kosmetycznej. Polecana dla diabetyków.

Stosowanie: grubszą warstwę maski nałożyć na dłonie lub/i stopy, owinąć folią. Pozostawić w okluzji na 15-20 minut. Następnie nadmiar usunąć za pomocą kompresu kosmetycznego i zaaplikować odpowiedni preparat na zakończenie zabiegu. W przypadku aplikacji cienkiej warstwy preparat pozostawić do wchłonięcia, nie zmywać.

Inne produkty z tej kategorii