Skarpety do pedicure Balbcare

Skarpety do pedicure Zobacz większe

BalbCare

Skarpety z wysokiej jakości emulsją pielęgnacyjną to Spa dla stóp i paznokci połączone z unikalną formułą pozwalającą cieszyć się na dłużej kolorowymi, a jednocześnie zdrowymi paznokciami. Podczas wykonywania zabiegu cząsteczki wody wraz z keratyną, wapniem i minerałami zamykane są głęboko w strukturze paznokci.

Więcej szczegółów

9,90 zł

Więcej informacji

Skarpety z wysokiej jakości emulsją pielęgnacyjną to Spa dla stóp i paznokci połączone z unikalną formułą pozwalającą cieszyć się na dłużej kolorowymi, a jednocześnie zdrowymi paznokciami. Podczas wykonywania zabiegu cząsteczki wody wraz z keratyną, wapniem i minerałami zamykane są głęboko w strukturze paznokci, a warstwa okluzyjna nie pozwala na ich odparowywanie oraz zapobiega wchłanianiu szkodliwych składników lakierów, żeli itd. Ponadto unikalna formuła chroni przed grzybicą, zapaleniem skórek, infekcjami i usuwa nieprzyjemy zapach spowodowany nadmierną potliwością.
Produkt przeznaczony do jednorazowego użytku.
Stosowanie: zmyć lakier z paznokci, opiłować je i założyć skarpetę (upewnić się, że skórki i paznokcie pokryte są emulsją znajdującą się w skarpetach). Po chwili rozciąć folie przy palcach i wykonać pedicure, a następnie usunąć skarpetę i wykonać masaż. Przemyć acetonem płytkę paznokcia aby aktywować unikalny polimer (primer) po czym nałożyć lakier lub żel.
Składniki aktywne: ekstrakt z drzewa herbacianego (działa bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo; likwiduje on nieprzyjemny zapach), wapń (zapobiega powstawaniu plam na paznokciach; wzmacnia płytkę przeciwdziałając jej łamliwości i rozdwajaniu), alantoina (działa przeciwzapalnie; regeneruje skórę i łagodzi podrażnienia), keratyna (wzmacnia i utwardza naturalne paznokcie), ekstrakt z drzewa Hamamelisa - oczar wirginijski (wykazuje właściwości silnie ściągające oraz zwężające naczynia krwionośne; działanie antyutleniające i przeciwzapalne), polimer R236 (chroni naturalne paznokcie przed negatywnym działaniem lakierów do paznokci jednocześnie zwiększając ich przyczepność)
W zestawie: 1 para sterylnych skarpet BalbCare z polietylenu zawierających 30g wyjątkowej emulsji, drewniany patyczek, pilniczek.

Inne produkty z tej kategorii