Maska algowa z cynamonem na ciało 1000ml

Maska algowa z cynamonem do zabiegów wyszczuplających 1000 ml Zobacz większe

Norel

4498

Maska algowa z cynamonem z linii Slimming & Anticellulite przeznaczona jest do intensywnych zabiegów modelujących sylwetkę, przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej i redukujących cellulit. Maska przyspiesza procesy przemiany materii, wspomaga procesy lipolizy (spalania tkanki tłuszczowej), poprawia jędrność skóry oraz spłyca i rozjaśnia rozstępy.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł
Typ skóryz cellulitem

Więcej informacji

Maska o unikalnej recepturze opracowanej przez algologów z Bretanii, zawiera bentonit z zawartością magnezu, krzemu, miedzi oraz zmikronizowane algi i ekstrakty algowe. W jej skład wchodzą cztery gatunki alg najwartościowszych w zabiegach wyszczuplających, m. in. Laminaria digitata (listownica brunatna) i Fucus vesiculosus (morszczyn pospolity). Ponadto maska zawiera kompleks antycellulitowy i olejek cynamonowy wspomagający mikrocyrkulację i odtoksycznienie skóry. Maska przeznaczona jest do zabiegu modelującego sylwetkę, przyśpieszającego spalanie tkanki tłuszczowej i zmniejszającego objawy cellulitu.
Składniki aktywne: laminaria – listownica, fucus – morszczyn, lithotanium, chlorella, ekstrakt z alg, bluszczu, ostrokrzewu, kofeina, L-karnityna, bentonit, olejek cynamonowy.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Inne produkty z tej kategorii