Sterylizator, myjka ultradźwiękowa 2500ml

Pozostali

Profesjonalna myjka ultradźwiękowa do czyszczenia i sterylizacji narzędzi kosmetycznych (np. frezów, cążek, radełek). Czyszczenie następuje poprzez wprowadzenie cząsteczek wody w wibracje o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu rozpusczeniu ulegają nawet najcięższe zabrudzenia nie powodując przy tym żadnych uszkodzeń mytych przedmiotów. Zbiornik wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Więcej szczegółów

439,00 zł

Więcej informacji

Profesjonalna myjka ultradźwiękowa do czyszczenia i sterylizacji narzędzi kosmetycznych (np. frezów, cążek, radełek). Czyszczenie następuje poprzez wprowadzenie cząsteczek wody w wibracje o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu rozpusczeniu ulegają nawet najcięższe zabrudzenia nie powodując przy tym żadnych uszkodzeń mytych przedmiotów. Zbiornik wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Myjka wyposażona została w diody kontrolne oraz wyświetlacz LED pokazujący wybrane parametry. Posiada timer, który po upływie 90s, 180s, 280s, 380s, 480s automatycznie wyłączy myjkę. Ponadto wbudowana grzałka, pozwala rozgrzać płyn czyszczący do max 67 stopni C. Myjka posiada rówież zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Uwaga! Bardzo ważna informacja dla użytkowników myjek ultradźwiękowych.
Urządzenie należy umieścić na płaskiej, równej i stabilnej powierzchni. Napełnić płynem nie więcej niż do oznaczenia "max" i nie mniej niż do oznaczenia "min" na wanience. Płyn - również po zanurzeniu koszyczka z przedmiotami - nie może przekroczyć poziomu "max"! Podczas nalewania płynu należy uważać aby nie moczyć ścian urządzenia, a szczególnie włączników. Wodę lub płyn należy nalać do zbiornika czyszczącego przed podłączeniem zasilania. Nie należy włączać myjki gdy zbiornik jest pusty. W momencie działania ultradźwięków należy zwrócić uwagę czy płyn z myjki nie wydostaje się na zewnątrz, gdyż grozi to zalaniem i uszkodzeniem urządzenia!

Wymiary urządzenia: 290mm x 225mm x 160mm.
Wymiary zbiornika (komory): 245mm x 145mm x 70mm
Objętość Pojemnik: 2500 ml
Częstotliwość: 42kHz
Materiał zbiornika: stal nierdzewna SUS304
Ogrzewanie: 65C
Timer: 90-180-280-380-480s (5 cykli, wskazanie wyświetlacz LED)
Pobór mocy: 170W
Zasilanie: 220-240V AC
Waga: 2.5 kg

Inne produkty z tej kategorii

 • Pozostali

  Profesjonalna myjka ultradźwiękowa do czyszczenia i sterylizacji narzędzi kosmetycznych (np. frezów, cążek, radełek). Czyszczenie następuje poprzez wprowadzenie cząsteczek wody w wibracje o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu rozpusczeniu ulegają nawet najcięższe zabrudzenia nie powodując przy tym żadnych uszkodzeń mytych przedmiotów. Zbiornik wykonany...

  169,00 zł
 • Pozostali

  Urządzenie do wytwarzania wody destylowanej z systemem chłodzenia powietrzem. Wygodne w obsłudze, posiada 4 litrowy zbiornik na wodę (nie potrzebuje podłączenia do zewnętrznego źródła wody). Wytworzona woda destylowana gromadzona jest w plastikowym zbiorniku znajdującym się w zestawie.

  459,00 zł
 • Pozostali

  Myjka ultradźwiękowa o pojemności zbiornika 1400 ml. Przeznaczona do czyszczenia i sterylizacji narzędzi np. frezów, cążek, radełek. Posiada diody kontrolne, wyświetlacz LED pokazujący wybrane parametry oraz zbiornik wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Myjka została wyposażona w timer, który po upływie 90, 180, 280, 380 lub 480 sekund...

  329,00 zł