Multiaplikator / aplikator magnetyczny do klamer 3szt

Multiaplikator Magnetic 3 szt. Zobacz większe

BS Spange

Trzy podwójne aplikatory magnetyczne w rozmiarach: 14 i 16, 18 i 20 oraz 22 i 24. Nieodzowne podczas aplikacji klamer Classic Magnet. Posiadają wbudowany magnes, który działa kompatybilnie z magnetycznym punktem klamry (magnetpoint). Taki system minimalizuje ryzyko przemieszczenia klamry, umożliwia jej odpowiedni docisk do płytki oraz wyklucza bezpośredni kontakt palców z płytką pacjenta.

Więcej szczegółów

71,00 zł

Więcej informacji

Zestaw trzech podwójnych aplikatorów magnetycznych w rozmiarach: 14 i 16, 18 i 20 oraz 22 i 24. Narzędzie nieodzowne podczas aplikacji plastikowych klamer korygujących wrastający paznokieć B/S Spange Classic Magnet. Posiada wbudowany magnes, który działa kompatybilnie z magnetycznym punktem klamry (magnetpoint). Taki system minimalizuje ryzyko przemieszczenia się klamry podczas aplikacji oraz wyklucza bezpośredni kontakt palców z płytką pacjenta. Multiaplikator umożliwia również odpowiedni docisk klamry do płytki paznokciowej.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Pedicare

  Aplikator niezastąpiony podczas aplikacji klamer korygujących. Jedna końcówka o lekko wygiętym i zaostrzonym kształcie może służyć jako sonda lub przyrząd do usuwania zalegającego na płytce naskórka. Druga - o specjalnym, okrągłym kształcie - idealna jest do precyzyjnego dociśnięcia klamry do wrastającego paznokcia.

  29,00 zł
 • Producent: Podofix

  Klucz do klamer plastikowo-metalowych PODOFIX. Instrument naciągający używany jest do aktywacji klamry korygującej podczas jej aplikacji. Narzędzie wykonane zostało z wysokiej jakości stali chirurgicznej.

  110,00 zł
 • Producent: Podopharm

  Hak - profesjonalne narzędzie podologiczne do chwytania, zakładania i zakręcania drutowych klamer typu Podoklamra. Wykorzystywane podczas korekcji wrastających paznokci. Narzędzie wykonane jest z wysokiej jakości stali chirurgicznej, pod specjalne potrzeby zabiegów podologicznych. Posiada certyfikat CE.

 • Producent: Podopharm

  Igłotrzymacz ma zastosowanie podczas zakładania klamer ortonyksyjnych. Niezwykle pewnie trzyma i skręca drut. Narzędzie wykonane jest z wysokiej jakości stali chirurgicznej, pod specjalne potrzeby zabiegów podologicznych. Posiada certyfikat CE.