Płyn do dezynfekcji narzędzi i instrumentów Stammopur Dr8 2l

GEHWOL PŁYN DO DEZYNF STAMMOPUR Zobacz większe

Gerlach

Koncentrat Stammopur DR 8 do dezynfekcji i intensywnego czyszczenia delikatnych i wrażliwych narzędzi oraz instrumentów. Do stosowania również w urządzeniach czyszczących ultradźwiękami. Ma bardzo wysoką kompatybilność materiałową. Nie zawiera aldehydów, chloru i fenoli. Działa na wirusy (Vaccinia, BVDV, Papova, Adeno, HBV, HCV, HIV, H5N1), grzyby i bakterie (w tym: Tb.-B, Helicobacter Pylori).

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

291,58 zł

Więcej informacji

Płyn Stammopur DR 8 w postaci koncentratu. Służy do dezynfekcji oraz intensywnego czyszczenia narzędzi i instrumentów. Przeznaczony jest zarówno do stosowania w urządzeniach czyszczących ultradźwiękami, jak i bez zastosowania ultradźwięków. Produkt nie zawiera aldehydów, chloru i fenoli. Skutecznie działa na wirusy (Vaccinia, BVDV, Papova, Adeno, HBV, HCV, HIV, H5N1), grzyby i bakterie (w tym: Tb.-B, Helicobacter Pylori). Płyn ma bardzo wysoką kompatybilność materiałową. Ze względu na krótki czas aplikacji środek zalecany jest do dezynfekcji i czyszczenia delikatnych i wrażliwych narzędzi. Idealny również do narzędzi lekarskich i stomatologicznych takich jak MIC, narzędzi i osprzętu endoskopów oraz innych urządzeń. Jednocześnie wysoka siła czyszcząca nie wymaga dodatkowego wzmocnienia. Preparat posiada certyfikat DGHM.

Inne produkty z tej kategorii

 • Ecolab

  Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi wykonanych z metali, tworzyw sztucznych, szkła itp. Bezpośrednio po użyciu umieścić narzędzia w roztworze. Po upłynięciu zaleconego czasu narządzia wyjąć z roztworu i wypłukać w wodzie. Aktywny wobec bakterii (łącznie zTbc), grzybów, wirusów: HBV, HIV, Adano, Papova SV 40, Vakzinia, Polio.

  99,00 zł
 • Schulke

  Skoncentrowany preparat do manualnej dezynfekcji i czyszczenia narzędzi wykonanych z materiałów takich jak: metale, guma, szkło, porcelana, tworzywa sztuczne.

  119,00 zł
 • Ecolab

  Sekusept Pulver posiada doskonałe właściwości myjące, rozpuszcza i usuwa pozostałości organiczne: krew, ropę, resztki tkanek. Dodatkowe ręczne oczyszczanie narzędzi jest z reguły zbędne. Środek służy do dezynfekcji narzędzi stalowych, chromowo - niklowych i powlekanych chromem. Można używać go w myjkach ultradzwiękowych.

  149,00 zł
 • Ecolab

  Sekusept Pulver proszek 2kg + GRATIS Sekusept Pulver Classic aktywator 2l.

  149,00 zł 192,00 zł