Sekusept Pulver Classic aktywator 2l

Sekusept Pulver Classic aktywator 2l Zobacz większe

Ecolab

Aktywator do proszku Sekusept Pulver. Poszerza spektrum działania preparatu o Tbc i spory. Skraca czas działania o 1,5 godziny.

Więcej szczegółów

55,00 zł

Więcej informacji

Aktywator do proszku Sekusept Pulver. Poszerza spektrum działania preparatu o Tbc i spory. Skraca czas działania o 1,5 godziny.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Ecolab

  Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi wykonanych z metali, tworzyw sztucznych, szkła itp. Bezpośrednio po użyciu umieścić narzędzia w roztworze. Po upłynięciu zaleconego czasu narządzia wyjąć z roztworu i wypłukać w wodzie. Aktywny wobec bakterii (łącznie zTbc), grzybów, wirusów: HBV, HIV, Adano, Papova SV 40, Vakzinia, Polio.

  99,00 zł
 • Producent: Ecolab

  Preparat w postaci płynnego koncentratu do mycia i dezynfekcji narzędzi z metalu, tworzyw sztucznych, szkła itp. Przeznaczony również do stosowania w myjniach ultradźwiękowych. Preparat posiada szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (łącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV), Adeno, Papova. Jest umieszczony na liście VAH...

  129,00 zł
 • Producent: Ecolab

  Sekusept Pulver posiada doskonałe właściwości myjące, rozpuszcza i usuwa pozostałości organiczne: krew, ropę, resztki tkanek. Dodatkowe ręczne oczyszczanie narzędzi jest z reguły zbędne. Środek służy do dezynfekcji narzędzi stalowych, chromowo - niklowych i powlekanych chromem. Można używać go w myjkach ultradzwiękowych.

  149,00 zł
 • Producent: Ecolab

  Sekusept Pulver proszek 2kg + GRATIS Sekusept Pulver Classic aktywator 2l.

  149,00 zł 192,00 zł
 • Producent: Gerlach

  Koncentrat Stammopur DR 8 do dezynfekcji i intensywnego czyszczenia delikatnych i wrażliwych narzędzi oraz instrumentów. Do stosowania również w urządzeniach czyszczących ultradźwiękami. Ma bardzo wysoką kompatybilność materiałową. Nie zawiera aldehydów, chloru i fenoli. Działa na wirusy (Vaccinia, BVDV, Papova, Adeno, HBV, HCV, HIV, H5N1), grzyby i...

  291,58 zł