Cuccio Veneer Matte Top Coat 13 ml

Cuccio Veneer Matte Top Coat 13 ml Zobacz większe

Cuccio Naturale

Matujący preparat nawierzchniowy stosowany podczas aplikacji żeli hybrydowych Cuccio Veneer. Nadaje matowy efekt i zabezpiecza przed zarysowaniami. Jest odporny na ścieranie.

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Matujący preparat nawierzchniowy stosowany podczas aplikacji żeli hybrydowych Cuccio Veneer. Nadaje matowy efekt i zabezpiecza przed zarysowaniami. Jest odporny na ścieranie. Top może być utwardzany w lampie UV (2 min) jak również UV LED (30 s). Odwrócony kształt butelki pozwala wykorzystać żel do samego końca.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Elarto

  Hybrydowy żel nawierzchniowy o innowacyjnej formule Soak Off (żel miękki). Nowatorska receptura pozwala na delikatne usunięcie produktu z naturalnej płytki, poprzez namoczenie w specjalnym płynie. Doskonale nabłyszcza pozostawiając naturalnie cienki i elastyczny paznokieć. Produkt aplikujemy wbudowanym w zakrętkę pędzelkiem, cienką warstwą – podczas pracy...

  59,00 zł
 • Producent: Elarto

  Hybrydowy żel bezbarwny matowy, o satynowym efekcie. Łatwy w aplikacji, nie ściąga się i nie kurczy. Pozostawia paznokcie gładkie i bez smug. Rzadka konsystencja i pędzelek wbudowany w nakrętkę znacznie ułatwiają aplikację produktu na paznokcie. Top Elastic Matte przedłuża trwałość manicure. Produkt łączy się ze wszystkimi systemami stylizacji paznokci,...

  59,00 zł
 • Producent: Cuccio Naturale

  Preparat nawierzchniowy stosowany podczas aplikacji żeli hybrydowych Cuccio Veneer. Nadaje wysoki połysk i zabezpiecza przed zarysowaniami.

  79,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Produkt w nowym opakowaniu Starpro (dawniej Eco Universal Top Coat). Uniwersalny preparat nawierzchniowy zapewniający ekstremalny połysk. Współpracuje z każdym lakierem hybrydowym/lakierożelem. Doskonale zabezpiecza i chroni kolor przed czynnikami zewnętrznymi.

  159,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Uniwersalny preparat nawierzchniowy zapewniający ekstremalny połysk. Współpracuje z każdym lakierem hybrydowym/lakierożelem. Doskonale zabezpiecza i chroni kolor przed czynnikami zewnętrznymi.

  69,00 zł
 • Producent: Cuccio Naturale

  Preparat nawierzchniowy stosowany podczas aplikacji żeli hybrydowych Cuccio Veneer. Nadaje wysoki połysk i zabezpiecza przed zarysowaniami. Jest odporny na ścieranie. Top może być utwardzany w lampie UV (2 min) jak również UV LED (30 s).

  269,00 zł
 • Producent: Elarto

  Hybrydowy żel nawierzchniowy o innowacyjnej formule, po utwardzeniu nie pozostawia warstwy dyspresyjnej. Doskonale nabłyszcza pozostawiając naturalnie cienki i elastyczny paznokieć. Żel utwardza się w tradycyjnej lampie UV (2min) oraz w lampie UV LED (60s). Produkt idealny do wykonywania zdobień pyłkami Chrome Effect. Kompatybilny ze wszystkimi systemami...

  59,00 zł