Cuccio Veneer Top (5) 13 ml

Cuccio Veneer Top (5) 13 ml Zobacz większe

Cuccio Naturale

Preparat nawierzchniowy stosowany podczas aplikacji żeli hybrydowych Cuccio Veneer. Nadaje wysoki połysk i zabezpiecza przed zarysowaniami.

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Preparat nawierzchniowy stosowany podczas aplikacji żeli hybrydowych Cuccio Veneer. Nadaje wysoki połysk i zabezpiecza przed zarysowaniami. Jest odporny na ścieranie. Top może być utwardzany w lampie UV (2 min) jak również UV LED (30 s). Żel Veneer Top nie rozpuszcza się w acetonie, należy go spiłować. Odwrócony kształt butelki pozwala wykorzystać żel do samego końca.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Elarto

  Hybrydowy żel nawierzchniowy o innowacyjnej formule Soak Off (żel miękki). Nowatorska receptura pozwala na delikatne usunięcie produktu z naturalnej płytki, poprzez namoczenie w specjalnym płynie. Doskonale nabłyszcza pozostawiając naturalnie cienki i elastyczny paznokieć. Produkt aplikujemy wbudowanym w zakrętkę pędzelkiem, cienką warstwą – podczas pracy...

  59,00 zł
 • Producent: Elarto

  Hybrydowy żel bezbarwny matowy, o satynowym efekcie. Łatwy w aplikacji, nie ściąga się i nie kurczy. Pozostawia paznokcie gładkie i bez smug. Rzadka konsystencja i pędzelek wbudowany w nakrętkę znacznie ułatwiają aplikację produktu na paznokcie. Top Elastic Matte przedłuża trwałość manicure. Produkt łączy się ze wszystkimi systemami stylizacji paznokci,...

  59,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Produkt w nowym opakowaniu Starpro (dawniej Eco Universal Top Coat). Uniwersalny preparat nawierzchniowy zapewniający ekstremalny połysk. Współpracuje z każdym lakierem hybrydowym/lakierożelem. Doskonale zabezpiecza i chroni kolor przed czynnikami zewnętrznymi.

  159,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Uniwersalny preparat nawierzchniowy zapewniający ekstremalny połysk. Współpracuje z każdym lakierem hybrydowym/lakierożelem. Doskonale zabezpiecza i chroni kolor przed czynnikami zewnętrznymi.

  69,00 zł
 • Producent: Cuccio Naturale

  Matujący preparat nawierzchniowy stosowany podczas aplikacji żeli hybrydowych Cuccio Veneer. Nadaje matowy efekt i zabezpiecza przed zarysowaniami. Jest odporny na ścieranie.

  79,00 zł
 • Producent: Cuccio Naturale

  Preparat nawierzchniowy stosowany podczas aplikacji żeli hybrydowych Cuccio Veneer. Nadaje wysoki połysk i zabezpiecza przed zarysowaniami. Jest odporny na ścieranie. Top może być utwardzany w lampie UV (2 min) jak również UV LED (30 s).

  269,00 zł
 • Producent: Elarto

  Hybrydowy żel nawierzchniowy o innowacyjnej formule, po utwardzeniu nie pozostawia warstwy dyspresyjnej. Doskonale nabłyszcza pozostawiając naturalnie cienki i elastyczny paznokieć. Żel utwardza się w tradycyjnej lampie UV (2min) oraz w lampie UV LED (60s). Produkt idealny do wykonywania zdobień pyłkami Chrome Effect. Kompatybilny ze wszystkimi systemami...

  59,00 zł