Neutralizator 500ml

Neutralizator płynny do zabiegów eksfoliacji kwasami 500 ml Zobacz większe

Norel

Preparat z linii Mandelic Acid & PHA o zasadowym odczynie, który skutecznie i natychmiastowo neutralizuje kwasy. Pozwala na przeprowadzenie kontrolowanej i bezpiecznej eksfoliacji kwasem migdałowym. Zawiera składniki o działaniu łagodzącym, przeciwzapalnym i nawilżającym.

Więcej szczegółów

36,00 zł

Więcej informacji

Preparat o zasadowym odczynie, który skutecznie i natychmiastowo neutralizuje kwasy. Pozwala na przeprowadzenie kontrolowanej i bezpiecznej eksfoliacji kwasem migdałowym. Zawiera składniki o działaniu łagodzącym, przeciwzapalnym i nawilżającym.
Stosowanie: przetrzeć skórę nasączonymi wacikami, a następnie całość zmyć kilkukrotnie letnią wodą.
Składniki aktywne: ekstrakt z lukrecji, kwas hialuronowy, pantenol, allantoina.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Bielenda

  Neutralizator błyskawicznie zatrzymuje (neutralizuje) działanie kwasów, zapobiegając podrażnieniom. Wykazuje działanie kojące likwidując pieczenie oraz świąd skóry. Umożliwia bezpieczne wykonanie zabiegu.

  24,00 zł
 • Producent: Apis

  Dla każdego rodzaju cery. Preparat przeznaczony jest do neutralizacji, tzn, przerwania działania eksfoliatora glikolowego 25%, 35%, migdałowego 30%, 40% i kwasów AHA 10%, 25%, 35%. Dzięki aktywnym składnikom ma właściwości łagodzące, przeciwobrzękowe i chłodzące.

  25,00 zł
 • Producent: Bielenda

  Błyskawicznie neutralizuje działanie kwasów. Zapobiega podrażnieniom, koi i likwiduje nadmierne pieczenie, szczypanie, swędzenie i mrowienie. Zapewnia bezpieczeństwo zabiegu eksfoliacji.

  34,00 zł