Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe Great Glove rozm. M czarne

Rękawice nitrylowe bezpudrowe Great Glove rozm. M czarne Zobacz większe

Great Glove

Rękawice czarne, bezpudrowe, w rozmiarze M, do jednorazowego użycia. Wykonane z wysokiej jakości nirtylu, niesterylne, pasują na lewą i prawą dłoń, posiadają mankiet rolowany. Teksturowane końcówki palców sprawiają, że przedmioty nie wyślizgują się z dłoni. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym, przed wilgocią, przechowywać w suchym miejscu w temp. 10-30 stopni C.

Więcej szczegółów

24,10 zł

Więcej informacji

Nitrylowe rękawiczki bezpudrowe, czarne, w rozmiarze M. Do jednorazowego użycia. Wykonane z wysokiej jakości nitrylu, niesterylne, pasują na lewą i prawą dłoń, posiadają mankiet rolowany. Teksturowane końcówki palców sprawiają, że przedmioty nie wyślizgują się z dłoni. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym oraz przed wilgocią, przechowywać w suchym miejscu w temp. 10-30 stopni C. Uwaga! Produkt NIE zawiera lateksu naturalnego, który może wywoływać działanie alergizujące u osób szczególnie wrażliwych.

Opakowanie zawiera 100 szt.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Great Glove

  Rękawice czarne, bezpudrowe, w rozmiarze XS, do jednorazowego użycia. Wykonane z wysokiej jakości nirtylu, niesterylne, pasują na lewą i prawą dłoń, posiadają mankiet rolowany. Teksturowane końcówki palców sprawiają, że przedmioty nie wyślizgują się z dłoni. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym, przed wilgocią, przechowywać...

  22,90 zł
 • Producent: Great Glove

  Rękawice czarne, bezpudrowe, w rozmiarze S, do jednorazowego użycia. Wykonane z wysokiej jakości nirtylu, niesterylne, pasują na lewą i prawą dłoń, posiadają mankiet rolowany. Teksturowane końcówki palców sprawiają, że przedmioty nie wyślizgują się z dłoni. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym, przed wilgocią, przechowywać...

  24,10 zł
 • Producent: Great Glove

  Rękawice czarne, bezpudrowe, w rozmiarze L, do jednorazowego użycia. Wykonane z wysokiej jakości nirtylu, niesterylne, pasują na lewą i prawą dłoń, posiadają mankiet rolowany. Teksturowane końcówki palców sprawiają, że przedmioty nie wyślizgują się z dłoni. Rękawice należy chronić przed światłem słonecznym i fluorescencyjnym, przed wilgocią, przechowywać...

  24,10 zł
 • Producent: Master Glove

  Różowe rękawiczki w rozmiarze S. Nitrylowe, bezpudrowe, do jednorazowego użycia. Wykonane z wysokiej jakości kauczuku nitrylowego, niesterylne. Rękawice ochronne pasują zarówno na lewą, jak i prawą dłoń. Rękawice diagnostyczne posiadają teksturowane końcówki palców, dzięki czemu przedmioty nie wyślizgują się z dłoni.

  18,90 zł
 • Producent: Master Glove

  Różowe rękawice w rozmiarze M. Nitrylowe, bezpudrowe, do jednorazowego użycia. Wykonane z wysokiej jakości kauczuku nitrylowego, niesterylne. Rękawice ochronne pasują zarówno na lewą, jak i prawą dłoń. Rękawice diagnostyczne posiadają teksturowane końcówki palców, dzięki czemu przedmioty nie wyślizgują się z dłoni.

  18,90 zł
 • Producent: Master Glove

  Niebieskie rękawice diagnostyczne w rozmiarze XS. Nitrylowe, niejałowe, bezpudrowe, teksturowane. Miękkie i elastyczne, wytrzymałe na rozciąganie. Rolowany mankiet ułatwia zakładanie i zdejmowanie oraz zapobiega odwijaniu się rękawiczek. Uniwersalny kształt - dopasowane zarówno do lewej jak i prawej dłoni. Proste palce, proporcjonalne do długości i...

  16,00 zł
 • Producent: Doman

  Niebieskie, ochronne rękawice bezpudrowe w rozmiarze S, wykonane z wysokiej jakości nitrylu. Bardzo wytrzymałe i elastyczne. Niesterylne, przeznaczone do jednorazowego użytku. Rękawiczki uniwersalne, pasują zarówno na lewą, jak i prawą dłoń. Niezbędne w każdym salonie kosmetycznym, podologicznym i fryzjerskim.

 • Producent: Doman

  Niebieskie, ochronne rękawice bezpudrowe w rozmiarze XS, wykonane z wysokiej jakości nitrylu. Bardzo wytrzymałe i elastyczne. Niesterylne, przeznaczone do jednorazowego użytku. Rękawiczki uniwersalne, pasują zarówno na lewą, jak i prawą dłoń. Niezbędne w każdym salonie kosmetycznym, podologicznym i fryzjerskim.

 • Producent: Doman

  Niebieskie, ochronne rękawice bezpudrowe w rozmiarze M, wykonane z wysokiej jakości nitrylu. Bardzo wytrzymałe i elastyczne. Niesterylne, przeznaczone do jednorazowego użytku. Rękawiczki uniwersalne, pasują zarówno na lewą, jak i prawą dłoń. Niezbędne w każdym salonie kosmetycznym, podologicznym i fryzjerskim.