Paleta cieni do powiek Wonder Sculpt 1 (brązy, beże, róże) 7,2g

Paleta cieni do powiek Wonder Box nr 1 (lilaróż, grafit) 3,15g Zobacz większe

Karaja

19469

Mini paleta dziewięciu, aksamitnych cieni do powiek Wonder Sculpt nr 1. Zawiera idealnie dopełniające się, neutralne kolory: ciemne, klasyczne, chłodne brązy oraz jasne beże i róże. Jest uniwersalna i pasuje dla większości kobiet. Cienie nakładać można na sucho (efekt pół-transparentny) lub na mokro (głębia i długotrwałe krycie).

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Wonder Sculpt nr 1 to mini paletka dziewięciu, aksamitnych, różnokolorowych cieni do powiek. Paleta zawiera idealnie dopełniające się, neutralne kolory: ciemne, klasyczne, chłodne brązy oraz jasne beże i róże. Jest uniwersalna i pasuje dla większości kobiet. Pozwala stworzyć nieskończoną liczbę makijaży, od subtelnych do mocniejszych, wieczorowych.

Paleta cieni Wonder Sculpt nr 1 to doskonała harmonia kolorów,, stworzonych dla perfekcyjnego podkreślenia oczu. Długotrwała formuła, utrzymuje się na skórze przez cały dzień - bez osypywania i rolowania w załamaniach powiek. Cieni można używać na sucho (dla uzyskania pół-transparentnego efektu) lub na mokro (dla uzyskania głębokich kolorów i długotrwałego krycia). Eleganckie opakowanie wyposażone jest w lusterko oraz aplikatory do nakładania cieni.

Inne produkty z tej kategorii