Paleta cieni do powiek Wonder Box nr 4 (brązy i beże) 3,15g

Paleta cieni do powiek Wonder Box nr 4 (brązy i beże) Zobacz większe

Karaja

5660

Mini paleta dziewięciu, różnokolorowych cieni do powiek Wonder Box nr 4. Zawiera idealnie dopełniające się kolory, o różnych odcieniach brązu oraz beżu, gdzie dominującą tonacją jest tonacja ciepła. Jest uniwersalna i pasuje dla większości kobiet. Pięknie podkreśli niebieskie lub brązowe oczy! Cienie nakładać można na sucho (efekt pół-transparentny) lub na mokro (głębia i długotrwałe krycie).

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Wonder Box nr 4 to mini paletka dziewięciu, różnokolorowych cieni do powiek, o satynowym wykończeniu, gdzie dominującą tonacją jest tonacja ciepła. Paletka zawiera idealnie dopełniające się kolory, o różnych odcieniach brązu oraz beżu. Jest uniwersalna i pasuje dla większości kobiet. Pięknie podkreśli niebieskie lub brązowe oczy!

Paleta cieni Wonder Box to doskonała harmonia kolorów o satynowej konsystencji, stworzonych dla perfekcyjnego podkreślenia oczu. Innowacyjna, długotrwała formuła, utrzymuje się na skórze przez cały dzień - bez osypywania i rolowania w załamaniach powiek. Cieni można używać na sucho (dla uzyskania pół-transparentnego efektu) lub na mokro (dla uzyskania głębokich kolorów i długotrwałego krycia). Eleganckie opakowanie wyposażone jest w lusterko oraz aplikatory do nakładania cieni.

Inne produkty z tej kategorii