Paleta cieni do powiek Wonder Box nr 5 (kolory wiosny) 3,15g

Paleta cieni do powiek Wonder Box nr 5 (wiosenne kolory) Zobacz większe

Karaja

8011

Mini paleta Wonder Box nr 5 dziewięciu cieni do powiek w wiosennych kolorach (intensywne fiolety, zielenie, żółć, błękit), o matowym wykończeniu, gdzie dominującą tonacją jest tonacja chłodna. Najbardziej kolorowa z całej serii Wonder Box. Zadowoli każdą kobietę, ceniącą oryginalne makijaże. Cienie nakładać można na sucho (efekt pół-transparentny) lub na mokro (głębia i długotrwałe krycie).

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Wonder Box nr 5 to mini paletka dziewięciu, różnokolorowych cieni do powiek, w pięknych, wiosennych kolorach, o matowym wykończeniu, gdzie dominującą tonacją jest tonacja chłodna. Znajdziemy w niej intensywne fiolety, zielenie, żółć oraz błękit. Jest najbardziej kolorowa z całej serii Wonder Box, zadowoli nawet najbardziej wymagającą kobietę, ceniącą oryginalne makijaże.

Paleta cieni Wonder Box to doskonała harmonia kolorów o satynowej konsystencji, stworzonych dla perfekcyjnego podkreślenia oczu. Innowacyjna, długotrwała formuła, utrzymuje się na skórze przez cały dzień - bez osypywania i rolowania w załamaniach powiek. Cieni można używać na sucho (dla uzyskania pół-transparentnego efektu) lub na mokro (dla uzyskania głębokich kolorów i długotrwałego krycia). Eleganckie opakowanie wyposażone jest w lusterko oraz aplikatory do nakładania cieni.

Inne produkty z tej kategorii