Odtłuszczacz do paznokci Dehydrator 13 ml

Odtłuszczacz do paznokci Dehydrator 13 ml Zobacz większe

Cuccio Naturale

Preparat przeznaczony do odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia. Odtłuszczacz należy stosować przed nałożeniem bazy pod lakier.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

24,00 zł

Więcej informacji

Preparat przeznaczony do odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia. Odtłuszczacz należy stosować przed nałożeniem bazy pod lakier. Stanowi kluczowy element zapewniejący idealną przyczepność lakieru i trwałość manicuru.

Inne produkty z tej kategorii

 • Elarto

  Ze względu na swoje szczególne właściwości zmywacz UV Cleaner&Prep w pojemności 500 ml idealny jest do odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia np. przed nałożeniem primera, hybrydy, masy żelowej czy akrylowej. Przeznaczony jest również do usuwania lepkiej warstwy (warstwy dyspersyjnej) oraz do czyszczenia pędzla.

  29,00 zł
 • Elarto

  Ze względu na swoje szczególne właściwości zmywacz UV Cleaner&Prep w pojemności 150 ml idealny jest do odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia np. przed nałożeniem primera, hybrydy, masy żelowej czy akrylowej. Przeznaczony jest również do usuwania lepkiej warstwy (warstwy dyspersyjnej) oraz do czyszczenia pędzla.

  15,00 zł
 • Elarto

  Skoncentrowany odtłuszczacz - odgrzybia płytkę paznokcia i zwiększa przyczepność lakierożeli, żeli i akryli do naturalnej płytki. Idealny do stosowania ze wszystkimi systemami stylizacji paznokci. Nakładany przed aplikacją primera. Produkt w buteleczce z pędzelkiem.

  29,00 zł
 • Elarto

  Zmywacz UV przeznaczony jest do usuwania lepkiej warstwy (warstwy dyspresyjnej) żelu i lakierów hybrydowych. Płyn przeznaczony jest również do czyszczenia pędzla. Często nazywany cleanerem lub po prostu odtłuszczaczem. Płyn ze względu na swoje szczególne właściwości idealany jest do odtłuszczania płytki przed nałożeniem primera.

  już od 37,31 zł
 • Cuccio Naturale

  Preparat odtłuszczający płytkę paznokcia. Rekomendowany do stosowania z żelami hybrydowymi Cuccio Veener przed zastosowaniem primera Cuccio Veener Fuse. Odwrócony kształt butelki pozwala wykorzystać produkt do samego końca.

  39,00 zł
 • NailTek

  Odtłuszczacz do paznokci Primer Step One zawiera naturalne alfa-hydroksykwasy z jagody, trzciny cukrowej, klonu cukrowego, pomarańczy i cytryny. Przygotowuje paznokcie, zwiększa przyczepność lakieru, zapobiega wykruszaniu, odpryskiwaniu i zdzieraniu lakieru. Oczyszcza płytkę paznokcia, wzmacnia paznokcie, przedłuża trwałość manikiuru. Step One polecany...

  20,00 zł
 • NailTek

  W skład zestawu MIX produktów uniwersalnych do paznokci i skórek wchodzą: odtłuszczacz do paznokci Primer Step One, oliwka pielęgnacyjna do skórek i paznokci Renew, wysuszacz do lakierów i odżywek Drying Drops 10-Speed, lakier utwardzający zabezpieczający Top Coat Quicken. Kompleksowy zestaw uniwersalnych produktów do pielęgnacji sprawi, że manikiur...

  75,00 zł